Új hozzászólás Aktív témák

  • kisninja

    őstag

    Figyelemmel kisérem a topicot mióta elindult. Sokáig a legjobb legerősebb gépekre vágytam, miközben szinte semenyire sem használtam ki, ritkán játszottam. No meg megjött a 2007 es villanyszámla khm.. plusz 80k a havi 16k most 20k. Mivel az én szobámba volt a legtöbb fogyasztó egyből előlettem véve (adataimnál lévő konfig 17crt, tv, egy online ups... nem ment éjjel nappal de azért ment leget.) Vettem egy HP nx8220 notit amit imádtam kb 15-25w ot fogyasztott majd becseréltem a jelenlegi notira. Ez kb 35w ot szik netezéskor, az asztalimat már 2 hónapja be sem kapcsoltam kivettem belőle a 400gb os samut és usb rákötöttem. Egy APC ups-el mértem a fogyaztást no meg védem a rendszert, eddig 2-3 led gyuladt ki a régi géppel noti + tv-vel egysem.
    Én egy házi média szerveren gondolkodom, egy nagyobb hd-s tv monitorral, és ha kell egy erősebb vga. Olvasgatva a hozzászólásokat még igy is eléggé sokat fogyasztanak a gépek... lehet lemondok a játékról. Szervernek meg berakok egy olcsobb laptopot valamilyen mobil pentium cpus- 915 chipsetest valami komolyabb vgaval... pl x600 x700.

    powered by: ®MAJORMÜVEK®

Új hozzászólás Aktív témák