Aktív témák

  • zsborbas

    aktív tag

    Tegnap este vettem a TESCO-ban a fentebb említett lemezből, egyből 2 dobozzal. Nagy örömmel hoztam haza, hogy végre megszabaduljon a winchesterem a netről letöltött dolgoktól. A meglepetés akkor ért, mikor az első lemezt megírtam. A hátoldaláról egyszerűen eltűnt a tükrözőréteg, a lemez majdhogynem teljesen átlátszó lett, és a festék is helyenként megolvadt. Mi lehet a baj? LG 32/10/40 író, 16x-an próbáltam írni. A lemez ilyen gagyi, vagy esetleg az író nem kezeli ezt a lemeztípust (40x)? Másnak van vele tapasztalata? S.O.S.! :O :O :O

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • emvy

    nagyúr

    válasz zsborbas #1 üzenetére

    eeeeeeeeeeeeee
    gááááááááááááz
    Biztos nem az író hibája...remélem a 2 doboz nem 2000 db hanem csak 20:)

    while (!sleep) sheep++;

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz emvy #2 üzenetére

    Nem, csak 20 db lemezről van szó, csak hát bosszantó a dolog. Bár még megpróbálok egy firmware frissítést az íróban, hátha segít. Nagyon nincs időm lemez után rohangálni megint. Még jó hogy nem vettem belőle mondjuk 200 db-ot! Tesco egyébként nagyon lejáratta magát előttem. Tegnap nem ez volt az egyetlen problémám velük. Át akartak vágni mással is. Sörről van szó. 109-ért volt kirakva a dobozos 0,5-ös Borsodi, pénztárnál meg beütik 125-ért. Reklamáltam, szó nélkül visszaadták a különbözetet és elnézést kértek. Csak 4 db-ról volt szó. (nem karont :) )Csak mi van azzal a napi másik x ezer emberrel? Undorító a Tesco!!! Ez volt az utolsó hogy ott bármit is vettem. Ja és a blokkot persze a sörös esetnél lenyúlták, nem tudom hogy tudok majd reklamálni a cd-kért. :O :O :O

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz zsborbas #3 üzenetére

    Eddig nagyon úgy néz ki, hogy nem az íróm volt a hibás. Frissítettem firmware-t és ugyanazt csinálja. A firmware-hez meg odaírták megjegyzésként, hogy 'support for 40x media'. Megpróbálom még egy Plextor íróval is, és ha nem megy azzal sem, akkor mehetek este megint a Tesco-ba veszekedni. :(

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Spensers

    aktív tag


    Hali
    Szerintem is a CD a bibis és nem az íród az új írók márkáttól függőően már eléggé megbízhatóak és ijjeneket nem szoktak csinálni ..........

  • zsborbas

    aktív tag

    A lemez a hibás tutira! Plextor 16/10/40-es íróban ugyanaz a jelenség. Tehát S E N K I N E V E G Y E N I L Y E N L E M E Z T ! ! !

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Egon

    nagyúr

    válasz zsborbas #1 üzenetére

    Próbáld meg lassabban írni, azért vélhetőleg nem mind a 20 db teljesen használhatatlan...
    Egyébként mindenki magára vessen, aki beleugrik ilyen vásárlásokba, amikor a márkás, megbízható lemezek ára bőven 200 bruttó alatt van...:((
    Nem akarok reklámozni, de pl. egy elismert honi ''CD-guru'' által nyitott boltban (a honlapja elérhető a fent említett, PP monogramú úr honlapjáról) jelenleg akciósan kaphatók egy viszonylag új gyártó, a Sky Media minden igényt kielégítő lemezei (ez egy svájci cég, nem Taiwan-alsó; 155 bruttóért 80 perces, Slim tokos lemez).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Egon #7 üzenetére

    Egon! Köszi a biztató, építő jellegű hozzászólást! :) Ettől lassabban? Plextorban 12x próbáltam, úgyis rossz. Egyébként ilyen márkájú lemezből már írtam jópár darabot eddig, persze nem magamnak. És egy sem volt hibás. Igaz nem is az új csúcsszuper 40x szériából valók voltak. Egyébként 159 bruttó volt. Ja és Egerben lakom, Pest nekem kicsit messze van, hiába vannak nagyon tuti árak. Ha meg postai szállítást kérek, akkor gondolomaz minimum plusz 500. Akkor meg már nem éri meg. Meghát az plusz idő, és nekem tegnap kellett volna a lemez, de nagyon :) Csak nagyon feldühített az eset, és érdekelt volna, hogy másnak van-e esetleg tapasztalata ilyen lemezzel. Eddig 4-et próbáltam megírni, de egy sem lett jó, nem kísérletezek vele tovább, a végén még kinyírja az írómat is. :((

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Egon

    nagyúr

    válasz zsborbas #8 üzenetére

    Bocs, igazad van, kicsit elragadtattam magam. Csak mindig bosszús leszek, amikor a ''nagyongagyi'' kategóriából vesz valaki valamit, aztán ez lesz belőle... Igazából persze inkább arra haragszom, aki legyárt/engedélyt ad/forgalmaz ilyesmit, végül is nem a vásárlónak kellene tesztelnie...
    Ha nem pesti vagy, akkor bocs a tippért is...
    A gyors írással kapcsolatban egyébiránt nincs sok tapasztalatom - 8x-os írót használok, többnyire 4x-es sebességgel...:) Lemezekkel kapcsolatban viszont van némi tapasztalatom (bár többnyire az ''ismert'' neveket részesítem előnyben, Prodisk/Precision pl. nem volt a kezeim közt...). Ami jó szerintem: TDK Reflex Ultra, új Philips, új Verbatim (nem a sötétkékeslilás hordozórétegű, mert az bűn rossz!!!), Sky Media, újabban az Eurodata. Ezeket érdemes használni, és a legfontosabb: nem drágábbak annyival (legalábbis is Pesten), hogy ne érje meg inkább ezeket előnyben részesíteni a gagyival szemben...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Egon #9 üzenetére

    Semmi gond! Mondtam én hogy haragszom? Ott volt a :) a mondat után! Precisionban egyébként ugyanaz a lemez van, mint az új Philipsekben. Sötétkék hátú lemezeket én sem csípem. Sajna ilyen volt a TDK slim tokos is egy darabig. :)
    Az itteni árakról: (bruttó)

    Az egyik bolt aktuális listájából:
    TDK CDR-74 74' / 650 MB írható CD 220 Ft
    TDK CDR-80 80' / 700 MB írható CD 240 Ft
    TDK CDRW-80 80' / 700 MB újraírható 600 Ft
    Philips CDR-74 74' / 650 MB írható CD 220 Ft
    Philips CDR-80 80' / 700 MB írható CD 240 Ft

    Egy másik boltból:
    Írható CD lemez Philips 74 perces 24× 280
    Írható CD lemez Philips 80 perces 280
    Újraírható CD lemez Philips 10× írható 590
    Írható CD lemez TDK D-VIEW 250
    Írható CD lemez TDK D-VIEW 80-as 260
    Írható CD lemez TDK Metalic 320
    Újraírható CD lemez TDK 80-as 1-4× 530
    Írható CD Primedisc 8cm 21 perces 350
    Újraírható CD Primedisc 8cm 21 perces 550
    Írható CD lemez Eurodata 90 perces 310
    Írható CD lemez Eurodata 99 perces 330


    Tehát az egyik legjobb alternatíva a Tesco volt eddig, de ezután mást kell keresnem, vagy pedig nagy tételben kell lemezt hozatnom Pestről. Valószínű utóbbit választom.

    Prodisc-ről itt olvashatsz: [L]http://www.cdgrab.hu/cikk/smartbuy/smartbuy_01.html[/L]

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Egon

    nagyúr

    válasz zsborbas #10 üzenetére

    Hát, ha a fenti linkre eltaláltál, akkor tudod melyik boltról beszélek...:)
    Vegyél SkyMedia-t, nem jársz rosszul!

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Egon #11 üzenetére

    :DD Megfontolom!

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Sidaries

    őstag

    Hehe Tesco gazdaságos Cd.

    I am the Visionaire, follow me if you dare...

  • khalox

    őstag

    Szerintem, mert sikerült kifognod egy pár csomag selejtes CD-lemezt, azért még kár szapulni a gyártót vagy az eladót. Ez bármelyik márkával előfordulhat és kétségtelenül rohadtul bosszantó. Én is vettem az említett lemezekből és semmi baj sincsen velük (több elta 80 perces szériából is van). Ez alapján még elhamarkodott bármilyen következtetést is levonni.

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Sidaries #13 üzenetére

    Nem Tesco gazdaságos! Elvileg bármelyik üzletben vásárolhatnál ilyen lemezt, ha az adott üzlet rendelne a magyar disztribútortól. Van hivatalos magyarországi forgalmazója. :)

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz khalox #14 üzenetére

    Először: Ebből a mostani 40x sebességűből is vettél? Milyen íróval írtad, milyen sebességgel?
    Másodszor: Olvasd már el légyszíves az előző hozzászólásaimat is. Tegnap nem csak ez jutott a Tesco-ban nekem.
    Harmadszor: Nekem is van régebbi elta 80-as cd-m és azzal nekem sem volt semmi bajom, csak a mostanival van.
    Negyedszer: Nem szapulni akartam a forgalmazót, hanem kíváncsi lettem volna rá, hogy másoknak milyen tapasztalata van ezzel a típussal.

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • khalox

    őstag

    Teac CD-(re)writer és négyszeres sebességgel szoktam CD-t sütni, mert nem sietek
    sehová :) Amúgy szerintem ugyanarról a CD márkáról beszélhetünk, mert én is a
    Tescoban vettem, és EltaMedia 80 perces 40x multispeed. (10-es kiszerelésekben
    fekete korong, fehér papirzokni, 1 nagyobb műanyag tokban 10 db van).
    Az viszont piszkosul zavar benne, hogy nem nagyon tudok mivel a CD-re firkálni, mert
    fekete. Eddig egyik sem volt hibás: én is azért vettem egy csomót, mert olcsó volt,
    műanyag tok meg nem kell.
    Ami meg a sörös ügyedet illeti, nem hinném, hogy szándékos volt - kisebb gondjuk is
    nagyobb ennél. A szupermarkecekkel mindig ez a gond. Személytelenek és azt is
    nagyon jó példázzák, hogy Te mint vásárló pótolható vagy a számukra.

  • nap

    addikt

    En az 1-16x szeriabol talalkoztam lemezekkel. Eddig nem volt gond vele, bar nem erre irom a fontos cuccokat. :)
    A lemezt feliratozni legjobban a piros cd-filccel lehet, az latszik rajta leginkabb.

    browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

  • Flashcash

    Közösségépítő

    Én is vettem a Tesco-ban jó lemezt csak meg kell nézni hogy mit veszel.
    Most a Tesco gazdaságos 90' éri meg a legjobban.
    Ez 90' Primedisc 24X-en írható lemezeket jelent, vékony tokban 10db br1890FT.

  • zsborbas

    aktív tag

    Na most jöttem meg a Tesco-ból. Ismerős lehetett nekik a téma, mert azonnal, szó nélkül kicserélték a lemezeket. 80 perces TDK D-view 24x lemezt hoztam helyette. Egész véletlenül a raktár mélyéről még elő tudtak keríteni egy pár darabot 169 Ft-os áron. Viszont slim tokos, és nem kék hátú. :) Ja és tegnap persze egy darab nem volt belőle a polcokon. Érdekes kereskedői felfogás. Az eladó aki a raktárból kihozta, mondta hogy van még nekik több mint 4800 darab. Hmmm... Ez az ár már egész barátságos ezért a lemezért. Lehet, hogy tényleg egy hibás szériát fogtam csak ki az ELTA-ból, de akkor is nagyon felbosszantott. Mostantól igencsak megnézem mit veszek a Tescoban. Eddig bíztam bennük, de mostantól azért fenntartásaim vannak velük szemben. De azt hiszem ezek után ez érthető. :) Részemről a téma lezárva. De akinek hasonló rossz tapasztalata van ilyen fajta lemezzel, legyen szíves írja be ide.

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • biker

    nagyúr

    ha nem fárasztó, írdd le légyszi mailben pontosan ezt a leválást!!!
    én 8x-osan írtam (mert ennyit tud az író) de nem volt gond, viszont a vége az érdekes a lemeznek. ti. picit szemre cakkos a széle, nem kerek, és a progi (nero) már 698MB-nál kidobja a túlírás engedélyezése ablakot...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz biker #21 üzenetére

    Nem levált a festék róla, hanem néhol szabályosan megolvadt. A lemez hátoldalán meg a szép tükröződő felület helyett írás után a lemez felső, fekete felülete látszott. Átlátszó lett a lemez, olyan mintha a tükröző réteg elpárolgott volna róla. Szerintem ez a legvalószínűbb. Lehet hogy csak 4x-en írható a drága, és a 0-t csak odabiggyesztették mögé. Ha már 8x írásnál is jelentkeznek ilyen cakkozódások, akkor tuti hogy nem bírja a sebességet a lemez. Egyébként az nem cakkozódás, hanem olyan, mintha egy lemezjátszó korongjára raksz egy kis festéket, és megpörgeted kellőképpen, akkor olyan érdekes formában elkezd a lemez széle felé folyni, Na ez dettó úgy néz ki, ha nem bírja a asebességet a lemez. Ez tapasztalat.
    És van mégegy dolog: A lemez szitázott felületén a festék szabályszerűen összehúzódott, a lemez széle felé pedig el is szakadt, magyarul összement.
    Ha nem vittem volna már vissza, bescanneltem volna a lemezt.
    Remélem elég részletes volt a leírásom. :)

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz biker #21 üzenetére

    Ja most nézem, hogy emailben kérted! :) Na mindegy, legalább a többiek is megtudják pontosan, hogy nézett ki a beteg lemez. :D

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Male

    nagyúr

    A TESCOban nagyon meg kell nézni, hogy mit veszel (a többi szupermarketben is, vagy hiper vagy akárminek is nevezik magukat). Ugyanis az ilyen nagy üzletek felvásárolnak minden szemetet, mivel:

    1. A vevők úgyis mindent csak beszórnak a kocsiba, és nem nézik meg annyira, mint a kisebb üzletekben.
    2. A kisebb üzletekbe könnyebben visszaviszik az emberek a cuccokat (valamiért egy ekkora üzletbe nem szivesen cipelik vissza a dolgokat, csak ha nagyon rossz, másrészt meg a blokkot sokszor simán eldobják - a kis üzletekben meg álltalában elrakják).

    Ja amit akciósnak meghírdetnek, abból álltalában csak egy pár darabot raknak ki, a többi a raktárban marad az akció végéig. Azt a pár darabot is csak azért rakják ki, mert különben megbüntetnék őket (vásárló megtévesztésének minősülne ez is).

    Az pedig hogy a pénztáros drágábban ad valamit, az nem véletlen, ugyanis tudják, hogy az ember a sor kivárása után már siet, és úgysem nézi meg a blokkot, ha meg mégis megnézik, akkor simán elnézést kér a ''hibáért'', és el van intézve a dolog - szóval semmit sem veszíthet.

  • Male

    nagyúr

    válasz Male #24 üzenetére

    Az akciós dologhoz még: az a lényeg, hogy a vevő bemegy a reklám alapján, ahol szembesül vele, hogy már elfogyott, és csak drágább van, viszont ilyenkor már minden normális üzlet zárva van, tehát nagy valószínűséggel meg fogja venni a drágábbat is.

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Male #25 üzenetére

    Maximálisan egyetértek veled!

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Male

    nagyúr

    Az Elta CDkel vigyázni kell amúgy is. Én ráírtam a szokásos filcemmel, hogy mi van rajta (több mint 100 CDre írtam már vele, és eddig semmi baj nem volt), egy hét múlva előveszem a CDt, és nem lehet olvasni. Kiszedem a meghajtóból, hát a tinta valahogy átment a túloldalra (a védőrétegeken át, a tükröződő felületen lehet most olvasni a feliratot) kb fél centis részen, és így az a rész teljesen olvashatatlanná vált. Azóta inkább egyik CDre sem írok semmit (csak össze ne keverjem, hogy melyiken mi van).

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Male #27 üzenetére

    Én cd-re nem írok semmit, mivel már jó régen, van vagy 3 éve láttam egy pár Verbatim cd-t, ami elvileg szitázható volt. Ráírtak filccel, és úgy jártak, mint te. Egyébként szerintem az Elta-n nincs védőréteg, csak a tükrözőréteg, azon meg egből a festék. :(

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • biker

    nagyúr

    válasz zsborbas #22 üzenetére

    írás előtt is olyan!
    pontosan: a lemez külső széle nem pengeéles kontúrú, hanem recés, nem okés a tükrözöréteg felvitele.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • delacroix

    csendes tag

    ÉN használtam már Precision CD-t söt jelenleg is hasnzálok, használok Hardline cd-t illetve még SoftLabs-ot is (magyar ha jol olvastam). TDK ujai frizbinek is rossz :) sztem ez a papirtokos boven megfelelo, vagy ha félsz, hogy elveszik az az adat, amihez már 2 honap múlva nem is nyulsz, akkor Verbatim vagy Philips, DataTrax cd. De ezek mind drágák, persze csak ''10 ft''. De 200 dbnál már 10 * 200 ami 2000ft amiért vehetsz ujabbakat:) idáig nem volt gondom egyikkel sem, talán a SoftLabs amibol kétfajta változat volt - aranyozott és zöld - és az utobbiban volt gyárilag selejtes. Van továbbá még EMTEC cdm is, ami kinézetre BASF :) sztem az is csak új név alatt.. hiába a 16xos irás, a nerom csak 8xan engedi. Ez nem egy ilyen márkással van igy, mig azt a ''vacak'' precisiont mikor még cak 16xos volt, felirodott rá az adatom 24x-esen is. Szoval nem kell szidni az ilyen gagyikat, vanak rosszak, de nem mind xar. Továbbá ami tetszik bennük, hogy papirtokos, s mig a normál tokosbol 50 db már egy minitorony méretü, addig papirbol 2db rack méret. Nekem fontos hogy ne szoruljak ki a lakásbol holmi CD-k miatt :)
    mindenki azt vesz amit akar, leirtam véleményem, s jelen leirásbvan nem a márkás cdk ellen lázadok, azokat is szeressem, inább azok ellen hözöngök, akik mindenáron a slim vagy akár papirtokos cdk elle vannak, mondván, hogy azok xarok. Persze ha vesz egy hengernyi TDK-t amihez még papirtok sem jár, akkor nem szolal meg, mert rá van ütve, hogy TDK :) u.ez XY-ban már eleve gagyira van itélve. A legfontosabb a minoség, nem a külcsin :)

  • Egon

    nagyúr

    válasz delacroix #30 üzenetére

    Az újabb TDK-k (Reflex Ultra, nem D-View!!!) Taiyo Yuden gyártmányúak, tutkó hordozóréteggel, a legjobb ami létezik... De Te csak vedd a noname-t...:)
    Az addig ok, hogy 200 db-nál már valóban nagy az árkülönbség, de egyrészt 200 cd-t mennyi idő alatt írsz tele? Ha egy-két hónap alatt, akkor megértelek - nem a minőségre, hanem a mennyiségre utazol (ennyi játékot/filmet/mp3-at a büdös életbe nem fogsz végigjátszani/nézni/hallgatni, viszont dicsekedni tök jó...). Mászrészt meg szvsz nem biztos hogy jó politika az, hogy ''ami elcsesződik, azt felírom újra...'' Az árkülönbségből ''spórolt'' pénzen vett CD-re éppen levéshetnéd, DE! És ha nem tudod újra beszerezni/letölteni? Akkor mi van?
    Példa. Öcsémnek írtam valami gamét, amit rajta kívül senki nem komál a környezetemben - nincs is meg rajta kívül másnak. Hiába figyelmeztettem, régi Philips MultiPurplose lemezeket vett (2 CD-s progi). Kb. másfél év után egyszerűen lepattogzott a festékréteg, nem olvasható a CD. Hetekig szaladgáltunk a progi után, nem sikerült újra beszerezni... Azóta öcsém is kerüli a gagyi lemezeket.
    Régen, amikor 4-500 Ft volt egy nyers CD (tudom, volt az több is, de kb. akkor kezdtem ''nagyobb'' tételben írni), akkor még talán el lehetett gondolkodni a noname diskeken - az árkülönbség 100 Ft is lehetett lemezenként. És ami a legfontosabb: azon az áron is megvettem/tük a lemezeket, mert akkor annyiba került, az volt a természetes... Nehogymár ne érje meg bruttó 155-160 Ft-ért márkás lemezt venni (ja, a tok szerintem fontos: nem a CD-t kell összefirkálni, lehet a tokra írni, másrészt a szállíthatóságot is pozitívan befolyásolja a tok...:D Egyébként mostanság helytakarékossági okokból Slim tokos CD-ket használok - ezen is lehet spórolni: általában olcsóbbak az ilyen diskek...).

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Egon #31 üzenetére

    Egon! Az új?! TDK (24x) elég jónak tűnik, nem a kék hátú szörnyedvény. Majd ma megnézem a gyártóját is, de szerintem az sem valami gagyi lehet. Van vele tapasztalatod? Ilyenre cseréltem az Elta-t, 10 Ft-tal drágább csak és slim tokos. Ja és persze 80 perces.

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

  • Egon

    nagyúr

    válasz zsborbas #32 üzenetére

    Az új d-View-et még nem próbáltam... Meg kell nézni CD-R Indentifier-rel a gyártót, lehet hogy az is jó cucc...

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

  • zsborbas

    aktív tag

    válasz Egon #33 üzenetére

    Megnéztem a TDK D-view-t és ezt kaptam:
    Disc manufacturer: TDK Corporation Type: Phthalocyanine (gold)

    ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

Aktív témák