Új hozzászólás Aktív témák

  • p_adam

    addikt

    válasz rauschie #207 üzenetére

    Kicsit nekem is köszönheti hogy visszaléptem az ő javára kisebb problémák miatt ;)

    Egyébként sokan kérdezték hogy mostanában mennyibe fáj egy Sigma. Leginkább attól függ hogy valaki mennyire szemfüles (és bevállalós mivel sokszor alig van visszajelzés a hirdetőről) pont van most egy ebay-en ez a későbbi Pro verzió, én is kíváncsi leszek hol lesz a vége. Lehet fanatizmusból ütök rá egyet de valószínűnek tartom hogy 400 ojró felett lesz.

    Igen volt Sigma Pro-m is és a sima Sigma egy szinten van vele szerintem csak ugye ez "fiatalabb".

    Ár/értékben egyébként szerintem ez a szett is nagyon jó (ilyenem is volt) csak nem túl gyakori hogy alacsony áron ér véget valószínűleg a szép küllem is szerepet játszik benne, ez szerintem nem néz ki furán viselve sem :P
    De a kis kör alakú Stax-oknál a porvédelem nincs annyira profin megoldva úgyhogy ezekre érdemes jobban vigyázni és akkor nem valószínű hogy bármikor bármi bajuk lesz.

    Köszönet rauschie-nak, schawo-éknak és mindenki másnak aki eljött, legközelebb hozok hosszabbítót igérem ;) (csak most olvastam...)

    Ádám

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák