Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #76065 üzenetére

    Az a fontos, hogy bevált, a többi nem számít! :K
    Ha most kérdezted volna szerintem az NU25UL-t ajánlottam volna ha nem kell a magasabb fényáram, egy baromi jól eltalált fejlámpa szerintem. Mióta megvan sokat használom, ez jól sikerült konstrukció, nem olvastam még törésről visszajelzést, és tényleg pillekönnyű. Viszont nincs hátul villogás.
    A kapcsolással speciál én nem értek egyet, nekem zavaró ha néha olight kerül a kezembe, hogy hosszan kell nyomni a módváltáshoz, sokkal logikusabb -főleg futás közben-, ha csak kattintasz egyet és feljebb lép, mintha nyomva kellene tartani x ideig, míg arrébmegy magától. Ez persze már egyéni beállítottság kérdése is.
    A tökéletes menüt még én sem találtam meg, sokáig azt hittem, hogy az Olight a legjobb, mert van közvetlen holdfény és turbó elérése is, és náluk a holdfény már egy ideje nincs a "főmenüben". Aztán mióta egészen sokat használom a lámpáim, mert vidékre költöztem rájöttem, hogy sokkal kényelmesebb a "kattogtatás", mint a nyomva tartás, meg a dupla kattintás áthűlt kézzel, átfagyottal már szinte kihívás volt a turbó kapcsolása gombról. Jelenleg az MH12 Pro menüje tetszik talán a legjobban, mert a "főmenüből" a holdfény kimaradt, azt külön lehet kapcsolni, így még gyorsabb a kevesebb fokozat közt a lépkedés, és kattintással lehet haladni a menüben. Még az lenne a tuti ha hosszú gombnyomásra visszafelé lépne, na akkor nem is kellene nekem más, csak ilyen kapcsolás.

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák