Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz may15 #45042 üzenetére

    A sz*r fejpántokról én is sokat olvastam, de amit én vettem, annál már tök jó a fejpánt, és a lámpa is jól működik. Felteszem, azóta javítottak rajtuk.

    Az én példányomat két ponton lehet támadni, az egyik, hogy nem pont középen volt az emitter ( vetítési képen nem látszott, és pici machinációval gyógyítottam ), illetve hogy egy jóval gagyibb klipszet adtak mellé, mint ami a review-kra kiküldött promós példányokon van. :((
    Ez utóbbit megreklamáltam, erre visszaadták a teljes vételárat. :Y

    [ Természetesen senkit sem bátorítok rá, hogy ingyen lámpa reményében hasonlóan cselekedjen! Én magam is csak arra játszottam, hogy hátha felajánlanak egy rendes minőségű ajándék klipszet, vagy visszautalnak pár dollárt, amiből futja az alin egy másik fajta csíptetőre. ]

    A mágnes tényleg jó lenne, de az a baj, hogy hely sincs neki.
    1mm vastag mágneskorong belemegy ( próbáltam ), de az nem elég erős, hogy megtartsa a lámpát. Vastagabbnak viszont nincs hely. Esetleg kívülről lehetne felszerelni, vagy, keresni egy kompatibilis tailcap-et, amiben már benne van, vagy belefér.

    Ami a vetítési képet illeti, pont beleillik az egyik fajta TIR optika, bár a tömítésekkel kicsit variálni kell, úgyhogy ez a projekt még fut nálam, de nagy reményeket fűzök hozzá. :)

Új hozzászólás Aktív témák