Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz korn #15423 üzenetére

    Ha már belefogtam megcsinálom
    Tudnál nekem linkelni ilyen rézcsillagos xm-l2 ledet, gondolom ehhez új erőseb driver is kellene

    De röhej hogy elautóztam a legközelebbi kis városba na én veszek ellenállást
    Aha ahogy azt Móricka elképzeli
    Mondom ellenállást vennék sorolom hogy 0.1, 0.22, 0.33ohm és hogy 1W legyen , erre az eladó ja hogy 1W olyan nekik nincs csak 5W meg hasonlók talán 1-5W volt a legkisebb de az is 0.5ohm-os
    Hát köszi
    Nem tudtam mit tenni megrendeltettem velük ami nekem kellet és postán kiküldik , postával együtt 320Ft, holnap postára is adják elméletileg
    Ez a mai kereskedelem, nem tartanak raktáron 20Ft-os ellenállásokat, ezek után ha kell nem is megyek hozzájuk mert úgy sincs, egyből netten rendelem

    Ezt a réz szőtt vezetéket se tudtam venni, az egyik boltban azt ajánlották vegyek szénkefét és vágjam le arról a réz vezetéket :F

    (#15420) binatone
    Ez jó hír akkor ezek szerint gyors megbízható eladó
    És ugye eredeti volt?

    (#15424) grabber
    Azért csak óvatosan , nehogy szétbontsd a mostanit a rendelt aksi meg egy hónap múlva annyit se fog bírni mint a mostani
    Kínai csodáknál minden megeshet , attól hogy a külseje eredetinek tűnik nem biztos hogy a belseje is eredeti

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák