Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz DrDante666 #15042 üzenetére

    Nos a Convoy S szériáját tekintve, mivel az S3 csak a hátsó kupakjánál szedhető szét, az S4 a nyitott eleje miatt nem víz és porálló, az S5 nekem nem tetszik, az S6-ba csak védelem nélküli cella fér (bár jelenleg csak olyanom van, de sose lehet tudni), az S7 pedig alu helyett acél, így végül úgy döntöttem, hogy kipróbálok egy Convoy S8-at (kell valami új másodiknak vagy az S2 utódjának és tetszik, hogy a szögletes rész miatt fektetve sem gurul el az asztalon olyan könnyen, egyszerre van rajta csipesz a testen és zsinór a végén ill. az S2 mellett ebbe tuti jó mindkét féle cella).
    Alapból T6-4C LED-del jön ill. bónuszként még egy T4-7C is lesz próbaképp.
    Hogy szükség esetén adott legyen a fotonágyús lehetőség, maradtam a 2.8A-es változatnál.

    Az ünnep közepette viszont meg is jelent egy újabb igény. Most egy (nálam legalábbis jóval) idősebb családtagnak keresek zseblámpát. A lényeg, hogy 18650-es akkuval menjen (ebből most úgyis van nekünk néhány hasznosításra váró, de egyébként is megunta már a ceruzaakkus játékot szemben a Li-ion cellák gyorsabb tölthetőségével, nagyobb kapacitásával és egyéb egyszerűségével). Ami szempont, hogy neki a nálam látott fényerő is több mint sok, cserébe inkább hosszabb akkuidőt szeretne (úgy egyébként is és mert hozzám hozná tölteni) és azon belül a lehető legkedvezőbb árat, de még olyat, ami nem pénzkidobás, hanem jó vételnek tekinthető és a védelem nélküli cellák miatt jelezze, ha már merül az akku. Előny, ha melegebb színe van, de végül is bármelyik jó neki. Merre keresgéljek? Legyen egy 1A-es szintén Convoy Sx vagy van valami ettől is olcsóbban esetleg neki már inkább egy több cellás lámpa ajánlott?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák