Új hozzászólás Aktív témák

  • Gargouille

    őstag

    válasz WestBam #53767 üzenetére

    Na ennek a tesztednek (is) nagyon örülök mert szemezgetek én is ezzel a lámpával, sőt nem csak magamnak akarok majd hanem a két fiamnak is (5 és 7 évesek) és a teszted alapján jobb mint amire gondoltam előtte. Eddig a Sofirn SP10-et nézegettem nekik, csak az oldalkapcsoló annyira nem jön be mert zsebben/táskában könnyen bekapcsokódhat.

    Ha elfogadsz egy észrevételt a tesztjeidhez, írhatnál picit részletesebben a lámpa fényéről, márminthogy szerinted kb milyen távolságig ad használható fényt, milyen a színvisszaadása ilyesmik. Sajnos a teszt fotókról sokszor nem lehet ezt annyira kivenni, főleg az ilyen gyengébb lámpáknál. Ne adj isten lumen érték is jó lenne, mert például pont a Convoy nem nagyon szokta megadni (bár erre itt van nekünk Zozz :D )

    Amúgy mostanra nagyon profivá fejlesztetted a leírásaid formátumát, nagyon jó az üzemidős görbe is! Még pár év és egy valóságos lámpakatalógus lesz a blogból. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák