Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz hpsafl #27447 üzenetére

    köszi.

    na, közben megjött az én S2+-om is! megdöbbentően nagy fény jön ki ebből a pici lámpából. :D és hiába láttam róla egy csomó képet, néztem meg jópár videót, mégis meg tudott lepni, hogy kézbe véve milyen kicsinek tűnik. élóben még szebb, mint képen, nagyon minőségi érzetet kelt. vettem hozzá egy gumis tartót is biciklire, picit nehéz belepattintani a lámpát, cserébe nagyon stabilan áll benne. összevetve a solarstorm x2-vel, a fénye valamivel kevesebb, és nem is világít olyan messze, de városban több, mint elég, és szerintem erdőben is jó lesz, ha mondjuk a solarstorm akksipakkja éppen lemerült. szerintem a könnyebb kezelhetőség miatt sokszor fogom használni a solarstorm helyett. a védett pana akksi éppen belefér, de kivenni csak úgy tudom, ha letekerem a fejet is és kinyomom, magától nem pottyan ki, és kirázni sem lehet. remélem, hogy az esetleges hőtágulás miatt nem fog gondot okozni, hogy ennyire passzentos. lehet, hogy a biztonság kedvéért veszek bele két védelem nélküli akksit is. bicajon kb. 10 percet használtam max-on (ja, azt nem mondtam, hogy x8-as), a menetszél elég jó hűtötte, mert nem lett forró, csak meleg. majd még tesztelgetem, hogy hosszabb távon mennyire szereti a max fényerőt. köszi a tippeket és a tanácsokat mindenkinek, hpsafl-nek külön köszi a segítséget! :R

Új hozzászólás Aktív témák