Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz jeriko2 #6120 üzenetére

    Olyan szerintem nincs hogy ugy lehessen cserélni mint a távirányítóban az elemeket Forrfüles, ( tehát már rá van ponthegesztve a kötés)vagy anélküli Samsung 18650-es akkukat lehet megbízhatóakat kapni, magam is vettem már , be is lett mérve a valós kapacitása és az megfelelt a ráírtaknak, évek óta használom és a valóság is alátámasztotta a méréseket, nagyobb combosabb is a teljesítménye mint az eredeti gyári volt. Védelem nincs benne de nem is kell az eredeti sem az volt, az elektronika gondoskodik erről külön
    Be is szereltem saját magam minden gond nélkül, igaz, hogy atomfizikus vagyok civilben, tehát nem szabad hogy gondot okozzon ez nekem :D
    Az ár kérdés viszont valós probléma..
    Az ilyen megbízható, jó minőségű akkukat a kinaiak sem bagóért adják ( mint pl. a 9600mAh 18grammos 18650-es akkukat amiből 2 db 500 forint kb.:D
    nekem már évek óta be van építve és akkor még nem volt alternatíva a pótakku, mert semennyié nem lehetett beszerezni. és enélkül kuka lehetett volna ez egyébként jó gép Maradt ez, hogy kb majdnem annyiért megvenni a 18650-es akkukat mint most a komplett pótakku és beépiteni.
    Cserébe az árért legalább nem 1,5Ah akkuk vannak benne mint az eredeti ,hanem 2,4

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák