Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz biker #1306 üzenetére

    Szerintem is jobb befejezni. Sőt, jobb lett volna el se kezdeni. Amit hülyeségnek tituláltál azt viszont nem magamtól hanem többszöri kérdésre találgatáskent írtam.
    Viszont nem azzal kezdem. Az érzéssel kezdtem, hogy milyen. Magamtól nem szóltam egy szót se se felépítésrol se futomurol. Az első ezzel foglalkozó hsz ben azonnal le írtam, hogy szubjektív és nem akarom a Nirot bántani. Amikor ketten jöttetek azzal hogy miért érzem amit, akkor pedig találgattam. Azt hogy miért nem értik mások amiről beszélek. Ha jól értem Konaid vannak és amennyire tudom más a tengely tavjuk mint a Niro nak.
    Meg mindig nem derült ki vezettel e Nirot és id 3 at egy napon belül teljesen egyforma útvonalon egymás után. Szerintem így hülyeség bele menni vitázni más hangsúlyosan szubjektívnek előadott tapasztalataival. Kona tapasztalat alapján vonod kétségbe, amit a Niro ről érzek. Ha Niro tapasztalat mégis van és id vel egyszerre akkor meg vissza térünk a szubjektív dolgokhoz.
    Mi lett volna ha azt írom hogy úgy érzem azért nem ráz mert hátsó kerekes a VW? Előfordulhat hogy teljesen máshogy mozog hiszen az egyik e motorjai hatul a másik pedig elől vannak. A futóművet ez is befolyásolja. Meg a bekötési pontok ha fél cm el arrébb vannak.
    De ha azt érzem azért jobb a vw futómű mert az id fehér volt a Niro még fekete, az is szubjektív.
    Tegnap és tegnapelőtt tele offoltuk a fórumot a pályázatos hisztivel (én is) ezért írtam végül hogy inkább jöjjön ki mit miért választott. Azt hittem ez konstruktív. Ha leírtad volna miért kona van Tesla helyett nem kezdelek el húzni hogy a Tesla jobban gyorsul. Neked az kellett plusz egy véleményt ismerek, örülök neki nagyfiú vagyok el döntöm mennyiben befolyásol. Autóból hitvita? Ez a hülyeség.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák