Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dobolan

    senior tag

    válasz katt777 #1726 üzenetére

    Lóval gyorsabb, viszont cserébe nem fejlődik közben sem a athletic, sem az acrobatic, aminek csatánál nem kevés jelentősége van szerintem.
    Nálam is pont úgy volt egyébként, hogy mire leszálltam, meg előkaptam a fegyót, addigra félig leütötték a lovamat. :((
    Én úgy emlékszem, varázsolni lehet lóról. Mondjuk ez nem biztos.

    Ez a befejezett küldetések/eltelt napok aránya 1 legyen még az elején természetes. Ha elkezded a főküldit megcsinálni, gyorsan borulni fog.

    Én régebben olyan moddal játszottam, ahol normális emberi életvitelt vett figyelembe, legalább naponta 6 órát kellett aludni a karakterrel, mert különben elkezdtek gyengülni a statjai átmenetileg. Lehetett venni a boltban kempigágyat is :). Enni kellett akármennyi óránként, mert szintén rossz hatásokkal járt, ha éhezett a csávó.
    Aztán ezt leszedtem, mert meguntam, hogy mindíg a legnagyobb labirintus közepén csatában kezd el fáradni az ürge, meg óbégat, hogy kaja kell, persze az invertoryban meg nincs semmi, amúgy is azt automatikusan megeszi olyankor. :)

    Na szóval az már túl reális volt, és a játék rovására ment.

    Megtanult varázslatok nekem sohasem tűntek el még. Nem lehet, hogy csak pár tekercsed volt ugyanabból a varázslatból, azután meg kifogytál belőlük?

Új hozzászólás Aktív témák