Keresés

Aktív témák

  • george11

    senior tag

    válasz jolti05 #3375 üzenetére

    Az,hogy melyik a major,és melyik a minor,az a fajon,és azon múlik,hogy miket választotál az elején(mielőtt kijössz a csatornából).
    A vámpír elleni lötyit inkább venni/találni lehet, nekem még nem sikerült összehoznom egyet sem :(
    Az alkudáson nem a 4 cikkre osztott körös izét értem,hanem az alkudást :DDD .
    Amikor megnyitod az inventoryát a kereskedőnek,akkor a bal alsó sarokban lesz egy gomb, arra kattints rá, lesz egy csúszka. Na azt minél feljebb állítod,annál többet fog fizetni,és annál olcsóbban ad mindent. Meg kell találni,hogy melyik az a pont,ahol még nem utasít el.
    / mellesleg ezen sokat dob,ha midnig ugyan ahhoz a kereskedőhöz jársz vissza, mivel akkor egy idő után egyre feljebb tudod tekerni ezt a csúszkát/

    Az arena a fővárosban van,ahogy mondod. Azon belül az Arena Dictrict-be. (ismétcsak kistérkép). Jahh nemtom kiszúrtad-e(nekem sokáig tartott :B ),hogy a térkép ''nagyítható''.
    Szal amikor térképre váltasz,akkor lennt lesz 4 fül. A bal szélső a részletes térkép, aztán a rendes térkép,utánna az éppen aktuális quest, utánna az összes quest,amit még nem csináltál meg,de felvállaltad.

    Mielőtt kérdezed, a major/minor skilleket is meg tod nézni. Nyomsz egy TAB-ot, és nem a térképre,vagy fegyverre kattintasz,hanem a 3 csíkra(mana/élet/fatique),akkor előjön a karakterlapod, azon belül megtalálsz mindent.

    Ehhe jó hosszú lett megint.

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Aktív témák