Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lastmohican2

    tag

    válasz Shadowguard #949 üzenetére

    Ha ennyire bosszant a játék, miért nem iktatsz be egy kis pihenőt? Ne hagyd abba a játékot, csak hagyj egy kis szünetet. A játéknak az lenne a lényege, hogy kikapcsoljon, jól érezd magad. S ez a játék jó, és kellemes kikapcsolódást tud nyújtani. Természetesen vannak problémásabb esetek, mint Radanh vagy a Gargoyles, melyek fel tudják húzni az embert, de van annyi tartalom a játékban, hogy tudsz helyszínt, avagy bosst váltani. Később visszajössz, s lenyomod pár próbálkozás után. Én egy boss-ra elsőre csak 4-5 próbálkozást szánok (kivéve ha csak éppen, hogy nincs meg), utána keresek mást a játékban. Én nem bosszantom magam. Radanh második nekifutásnál - teljesen máshogy próbálkoztam - meg is lett elsőre, a Gargoyles - szintén más metódust alkalmazva próbáltam - második körben pár próbálkozás után. A stake of marika bug persze bosszantó, de így is csak kb. fél perccel növeli meg a játékidőt próbálkozásonként. Amúgy máshol eddig mindenhol működött, itt csak egyszer nem, oda is mentem hozzá s jól el is püföltem miatta. Utána már működött rendesen. :)

Új hozzászólás Aktív témák