Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz ThySoul #553 üzenetére

    Oh, minden elismerésem :D Én úgy voltam vele mindig, hogy embert/NPC-t soha nem hívok be soulslike játékban, de itt a farkasok nem adnak akkora pluszt, hogy túlságos könnyítésnek érezzem. Legtöbbször nem is élik meg a fight végét, de arra jók, hogy egy rövid időre magukra vonják a boss figyelmét. Anélkül is lemenne és néha pont, hogy hátráltatnak, de első végigjátszás jó lesz így :D

    persil: Mondjuk en hulyen vagyok osszerakva, a ds3-ban pontiffot is kettebetortem elsore, a gravetender greatwolf-on meg annyira elakadtam, hogy honapokig el sem inditottam a jatekot..

    Buildfüggő is ez, nekem sokáig Pontiff volt a mumusom, két katanás karakterrel is megszenvedtem vele, de például az első halálom is ott volt NG+-on. Aztán csináltam egy teljespáncélos, pallosos karaktert és megaláztam.
    De nehéznek mondott boss-okat meg bedarált a karakter: Gundyr papa kb. 6, Nameless 7-8 tryból megvolt. Gael is elég gyorsan megvolt. A legelsővel viszont pont, hogy a pallosos karakter szenvedett meg.

Új hozzászólás Aktív témák