Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz persil #8400 üzenetére

    "Sima elmozgassal az utesek NAGY resze kikerulheto."

    Biztosan így van, nem vitatkozni akarok, de bennem inkább azok az esetek maradtak meg/hagytak nyomot eddig, amikor viszont "rádtelézik" az ellen ütés közben. Például csap fentről lefelé egy irányban, és ugyan határozottan gurulsz félre, mégis követ a csapás, és a nyakadba kapod azt végül. (Gondolom, ilyenkor a háttérben feltehetően az van, hogy nem megfelelő ütemben/nem megfelelő időablakban próbáltam dodge-olni, az animáció pedig így követi le a bénázásomat.)
    Bár a kedvencem az volt, amikor a játék elején (és egyben az ER-karrierem/souls karrierem legelején), Limgrave-ben, északabbra onnan, ahol feljössz a kezdő dungeonből, ott ahol két kocsi is van (az egyikben talán buzogány, a másikban kétkezes kard volt), van egy keményebb lándzsa/pajzs kombós Godrick katona, aki néha hármas sorozatokat döf a fegyverével. Na, ott volt, hogy arrébb gurultam a döfés elől (a katona felé, tehát félig a hátába kerültem), és ennek ellenére is betaláltak a döfések... Vicces volt, mert kb. 150 fokos szöget zártam be a lándzsaheggyel, inkább a nyél hátulja felé voltam, mégis eltalált... :D

    Elmozgásra (nem ugrás, nem dodge, hanem sima totyogás) egyébként annak a "biorobot" Ongbalnak vannak nagyon durva videói. (Az a leghajmeresztőbb, amikor úgy tol le ellenfelet, hogy igazából még a fókusz sincs használatban, teljesen "free kamera", és csapna lefelé a nagy melák, ő meg elegánsabb (szinte casual jelleggel) odébb lép kettőt... majd fordulásból lenyom egy ugrós kokit a dögnek :DDD

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák