Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz persil #1859 üzenetére

    +1 nagyon igazad van . Ez egy nagyon jó játék és annyira marginalisak ezek a gondok hogy nevetséges amennyire fel van fujva. Ha nem néztem volna pár how tó videót akkor biztos hogy sokkal gyengébb lenne a karakterem és minden négyzetméter kihívás lenne.
    Az irány nagyon jó , amiben fejlődni kellene az talán hogy jobban érhető legyen a játék ,esetleg MMO jelleg se állna rosszul . Nem akarom hogy mindent a számba adjon a játék , de itt van pár olyan megoldás amit az életembe nem találnék ki , path-ok itemek meg szerzését sem beszélve. Nálam lazán goty a játék .
    Az a baj hogy mai világban már annyira irdatlan nehéz folyamatosan meg újulni folyamatosan változatosnak lenni hogy kezd abszurd lenni . Tipikusan az az eset hogy csinálj jobbat ha nem tetszik alapon,de szerintem sokan nem igazán tudnának lényeges újításokat fel sorolni .
    A sokat emlegetett AC nálam 10 óra után ki fulladt .
    Semmi kihívás jóval bugosabb ,semmi változatosság.
    Ott max a történet miatt lenne érdekes de mivel angolból hogy meg értsem olyan szinten nem vagyok jó ,na meg rá kerestem a storyra így spoilereztem magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák