Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz pohár #1067 üzenetére

    Alvereznél még én is levizsgáztam pedig nem is tanultam rá :D Igen... egy szép napsütéses napon az a fránya bringa egybeforrt a tanterem (ahol a fizika órák voltak) melletti tárolóval és nem eresztette el :D Nem tudom ki csinálta és miért (na jó a miért az túlzás, nem nehéz kitalálni :D ) de jót nevettünk rajta :D

    Albis volta, Homokbánya és jászai úti koli megvan, te a hb-ban vagy? Akkor te is korán kelhetsz mire onnan bejutsz ha még mindig olyan jó a közlekedés mint 2004-2005-ben volt (akkor jártam :) ) arrafelé de nézd a jó oldalát akkor: közel van az ósön ha még működik :D

    Azért hagytam ott amiért a hallgatók 90% :D Untam, nem tetszett, köcsög tanárok... 330-350-en kezdtük abban az évben a műszaki infó szakot, félévre már 150-en sem voltunk majd még kevesebben, év végén már csoportosan mentünk kiíratkozni... "mindenki itthagy minket?" ezt mondta a to-s miután ketten is kiíratkoztunk :)

    A plázát még azon a nyáron adták át amikor kiíratkoztam :)

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák