Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz szuszinho #348 üzenetére

    Brikka, vagy Mokka?
    Én Brikkát használtam, de szemeztem nem súlyszelepes megoldással is. Ha most a jelenlegi tudásommal szeretnék újra kotyeszt venni, akkor is brikkát vennék, mert nem kell előmelegítgetni hozzá a vizet, meg úgy összecsavargatni. Én azzal akkor főztem a legjobbat, ha hidegen indítottam, szóval összeraktam, lefolyt, ittam. Mindezt kerámialapos tűzhelyen, teljes gőzzel. Gázon nagyon kevésszer volt alkalmam főzni, azon sosem sikerült ihatót produkálni..... A crema szerintem szempontnak felesleges, főleg, ha amúgy filterezel. Az igazából csak hab, ami viszonylag gyorsan illan.
    Viszont! Az új brikkáknak már nem súlyszelepük van, hanem valami fix nyomásfokozó, ha jól sejtem, szóval egyáltalán nem biztos, hogy mindez igaz (főleg a hidegen indítás) arra a típusra is. Nekem még súlyszelepes van.
    Milyen minőséget képviselnek most?
    kioldott kávéra a kétszemélyes brikka már (gyengébb) presszó sűrűségűt tud főzni
    Milyen kávékkal érdemes etetni?
    Nagyon szerettem volan filter pörköléssel etetni, de jobban állt neki presszó. Azóta nem próbáltam filter kávéval, lehet, hogy változott az ízlésem annyit, hogy ez másként lenne, mert presszót pl filter pörkölésből főzök. A brikkán hamarabb átfolyik a cucc, mint egy presszógépen, a filter pörköléseknél dominál a savanyú íz. De ezekre úgyis ott van neked a v60 meg a fp, szóval én valami brazilt vagy kolumbiait kotyvasztanék :) Mosott vagy száraz mindegy, de elképzelésem szerint a fermentált annyira nem áll jól neki, de mindez lehet csak ízlés dolga, a presszó pörkölésű etiópot is imádtam vele, asszony szerint savanyú, aztán kész. Mondjuk neki az is savanyú, amit véletlenül jól főzök le (ritka alkalmak) presszógépen. :D

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák