Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzsolt00

    tag

    válasz DrGery85 #1280 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy az "AMD-t ez az adapter nem szereti.", hanem , hogy inkább Nvidiát ajánlok, mert azzal van csak személyes tapasztalatom, és csak ott jöhet képbe az optimus / belső kijelző használata.

    Amit még mindig tartok, hogy szerezz egy Nvidia kártyát is kontroll kártyaként, de többet nem tudok így most mondani.

    Érdekes tény, hogy működik az adatkommunikáció, hiszen ha az USB portjába dugsz valamit, akkor felismeri a lapos, tehát az adapter, és a géped között az express card sloton megvan a kapcsolat. Valami csak a kártyával lehet.

    Ha van egy Nvidia kártyád, és azzal sem látod windowsban, akkor a Setup 1.3 megvétele marad utolsó lehetőségként.

    Vagy várom én is a többiek segítségét, mit mondanak.

  • Tenken

    őstag

    válasz DrGery85 #1280 üzenetére

    (#1280) DrGery85:
    Kicsit bő lett a dolog. Ha normális választ vár az ember érdemes tömören, csak 1-2 lényegi dolgot feltenni, mert így elveszik a sorok közt, aki amúgy esetleg tudna segíteni. :)
    Nekem se teljesen tiszta a dolog meddig jutottál. Gyakorlatilag még eszközkezelőben sem látszik a dolog igaz?
    Nekem 280x-em van, ami hasonló a tiedhez és egy hp 2560p. Ezzel annyi a trükk bekapcsolásnál, hogy előbb kell indítani az egpu-t késleltetéssel (nekem 15s-en - legnagyobb- van azt hiszem) és közvetlen utána a gépet. A cél, hogy még bios előtt ne töltsön be, viszont már legyen áram alatt. Utána pedig setup1x-el kell compaction-t végeztetni rajta. Gépen meg kellett egy dsdt override is. Erről vannak leírások bőven korábbról, compaction-t meg neked kell kitesztelni melyikkel felállással megy (nincs olyan sok).

    (#1281) GeryGreyhoun:
    Adapter kb 20k max, minőségibb sinle rail-es 400-500W-os táp aprón kb 5k. Vagyis nagyjából 70-75k kereted van vga-ra, ha házat nem akarsz. Döntsd el, hogy min akarod használni, ha belsőn akkor csak nv (ezek kicsit drágábbak), ha külsőn akkor lehet amd is.

    (#1283) potty82:
    Vedd meg setup1x-et és lődd ki a meglévő dvga-d. Addig nincs értelme miről beszélni.

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák