Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elnokkur

    csendes tag

    válasz kzsolt00 #912 üzenetére

    az elmebaj enyhe kifejezés a Dell N5110es kialakítására...
    egy 9000 forintos cooleer master hűtő valamelyes segít a dolgon, ha +1 USBs ventilátort is bevetek, ami a kis lapátok alá fújja a friss levegőt...

    Az előbb megnéztem a belsejét, én az SSDt a régi HDD helyére raktam és a DVD olvasó helyére ment a HDD egy erre a célra kialakított keretbe! Megnéztem az mPCI foglalat és az optikai meghajtó helyén elhelyezett HDD között van annyi hely,h elférjen egy kábel, így nem kell az alját kivágni csak az oldalán az amúgy is külön álló műanyagba, de ez már csak részlet kérdés plusz a csatlakozó az alaplap felső részén van.

    külső monitort nem akarok, max a TVre szoktam kirakni hdmivel, plusz ha máshol van időm játszani akkor sem tudnám hurcolni a se a monitort se a TVt....

    én ezeket a szakkifejezéseket nem nagyon vágom, esetleg pár linket tudnál mutatni az adott termékekről?

    - eGPU alaplapka
    - hwtoolsos - ez egy jelző? (korábban is olvastam a fórumban)
    - kínai exp GDC 7.0 /e-bay-en nem találtam, aliexpressen meg kevesellem az eladók pozitív értékelését/

    és ami még szükséges

    én egy rendes tápot gondoltam, főleg mivel szeretném majd valamilyen házba beletenni /ha ez lehetséges/, legyen egy kicsit kulturált és persze a mobilizálhatóság is fontos, bár simán be szeretném dugni konnektorba.

    ne haragudj de a EXP GDC 4.8 nem érdekel, főleg ha te is a 7.0-st preferálod,

    még át kell gondolnom a dolgot, mert ahogy mondtam nem nagyon értek hozzá, de hátha sikerül ráugrasztanom valakit!

    köszönöm a segítséget,

    Ha 2 hétig hasmenésem van, utána 2 hétig székrekedésem, akkor statisztikailag 1 hónapig kiváló volt a bélműködésem!

Új hozzászólás Aktív témák