Új hozzászólás Aktív témák

  • xabolcs

    őstag

    válasz Frawly #6047 üzenetére

    Amikor az eGPU dobozokat irtam a hozzaszolasomban, akkor a TB3/4-es, belso tapos dobozokra gondoltam.
    Azoknak szinte a teljes teljesitmenyuk rendelkezesre all, de ezt irjak is a gyartok.

    Pl. a Mantis Saturn Pro 750 W-os tapjabol csak 550 W-ot hagynak az eGPU-nak a mindenfele extra szolgaltatas miatt:
    Internal 750W ( Gold ) Power Delivery to Host 97W ( MBP 16" ) , 550W to Graphic card, 3 sets of 12V ( 8 + 2 ) for O.C card.
    SD 4.0 * 1, USB 3.0 *5 ( 7.5W power delivery/E.A ) SATA III * 1 for 2.5” SSD/HDD , Gigabit Lan * 1

    Masik pl.: az Akitio Node Titan 650W-s tapjabol legalabb 500 W all rendelkezesre a gyarto szerint (ott nincsenek extra fogyasztok a PD toltesen kivul):
    We recommend using a PCIe card with a power consumption of 500W or less but depending on the situation, the card can consume up to 585W.
    Total power of the built-in PSU: 650W Power consumption of the Node Titan: 10-15W Maximum power through PCIe slot: 75W Power delivery: Up to 85W

    Szoval tovabbra se tudom, hogy hogyan tudja a felhasznalo kiprobalas nelkul eldonteni adott TB3 eGPU dobozrol es adott kartyarol, hogy minden problema nelkul el tudja-e latni ... :U

    aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

Új hozzászólás Aktív témák