Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #57 üzenetére

    Nem tudom, hogy ez input lag-e, de szerintem nem, mert akkor nagyjából konstans módon végig jelentkeznie kellene minden mozdulatnál, de nem ilyen, hanem random jelentkezik. Ráadásul látni lehet, hogy megjelenik a csík mikor nyomom a gombot, tehát az inputot megkapja a játék, csak a mozdulat késik másodperceket, közben meg totál mást csinál a játékos.

    Ilyen pl a kapuskidobás is. Védek, nálam marad a labda, és dobnám ki gyorsan a kapus meg még fetreng a labdával. Nyomogatom a kidobást mint süket a csengőt, a kapus meg úgy kel fel a földről mintha épp most kelne ki az ágyikójából, mire kidobja már rég rázárnak a szélsőhátvédre.

    Bedobás dettó. Kb 10 éve játszottam először a PES-sel, azóta ilyen, nem lehet gyorsan bedobni. Fogod, dobod, a való életben ennyi egy bedobás. Itt meg ráfordulok a játékosra akire dobnám, megnyomom a gombot, és nem dobja be, hanem mint valami nyugdíjas szép lassan rálendít, az ellenfél meg szépen odazár addigra mire bedobja.

    Meg ha van egy helyzet ami kimarad, és elkezd mérgelődni rajta a játékos, és nem lehet irányítani. Húznám visszafele, hogy menjen a kidobásra, az meg ott tombol egy helyben.

    Tele van ilyen faxsággal a játék amikkel másodperceket veszt az ember, és ebben a játékban még a tizedmásodperc is sok néha.

    Némelyiket ezek közül felül lehet bírálni super cancellel, pl ha egy játékos lődörög mikor fáradt, de a többségével nem lehet mit tenni,és teljesen értelmetlen idegesítő feature a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák