Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz hajbel #518 üzenetére

    Én PES után egy felüdülésnek éreztem. Amúgy se nézegetni kell, hanem játszani vele.
    A védekezés része nekem pont az, ami jobbnak tűnik, mert olyan mint a valóságban, nem elég csak simán lerohanni az ellenfelet, mert nagyon nem mindegy, hogy mikor támadod meg a labdást, ki kell várni a megfelelő pillanatot, amikor kicsit hosszan tolja meg és elvesztheti az uralmat a labda felett, és ehhez kell egyéni védekező skill, reakcióidő, ütemérzék, pont úgy mintha a pályán lennék. A PES-ben ehhez még csak hasonló sincs védekezéskor.

    Még a labdakezelés/labdavezetés amit jobbnak tartok, a rövid passzoknál passzsebesség és pontosság, szebb, jobb támadásokat lehet vezetni benne. A hosszú passzok/ívelések meg a lövések jobbak a PES-ben, bár a PES itt is sokszor felesleges mozdulatokat itkat be az animációkba, amikor el lehetne lőni egyből pl egy legurított labdát és még előtte kiadom a lövésre a parancsot sokszor nem lövi el hanem átveszi/tol rajta tök feleslegesen. A FIFA reaktívabb, ha nyomok valamit az jó eséllyel azonnal vagy kicsivel később történik, és nem csinál 3-4 más mozdulatot a játékos mielőtt végrehajtja az utasítást.

    Az lenne jó, ha lenne egy harmadik játék, ami mindegyikből kiveszi a jót és harmonikusan összegyúrja csalások nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák