Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Z'Z" #358 üzenetére

    "Hiba"... érdekes kifejezés.
    A játékban ÉN nem fedezek fel konkrét bugot, ami elvenné a játékélményemet.
    Minden lehetőséget ki tudok használni, ahogy az meg vagyon írva.

    Inkább ilyen megfoghatatlan dolog ez.
    myclubban online játéknál, hol ilyen hol olyan a játékmenet. Én ezt veszem észre. Furcsa néha az, ami történik, nem értem mit miért csinál, hogy történhet meg stb....meg vannak benne kicsit ilyen Benny Hill showba illő jelenetek is, amiket néha produkál az animálás.
    Lagg party is van párszor. többször vagy kevesebbszer.
    Offline is akadnak érdekes meccsek, mikor nekem semmi, a gép meg olyanokat produkál hogy szóhoz sem jutok.
    Leginkább a scriptelt dolgokat szokták felhozni.

    De persze ezeket befolyásolja a taktika is, a játékosok formája ami változik, én szinte minden rásegítőt kikapcsolva játszom.....ez sem mindegy ám, nagyon nem.

    Szóval...furcsa :)
    Ezeken én jókat röhögök, meg néha magamban értetlenkedem hangosan, mintha foci meccsen lennék.....Hogy a pcsába lehet ez !! :D
    Nem szoktam szétverni semmit sem mérgemben, inkább komikus számomra, mintsem tragikus az egész.

    Viszont, sokkal jobban élvezem a programot, mint a FIFA-t....volt benne részem sok éven keresztül.
    Grafika, játékos mozgás....labda fizika - sokkal közelebb áll a valósághoz ( szimulációhoz ) .

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák