Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Cambi #103 üzenetére

    Báttya ez ugyanaz mint a 19, csak technikásabbak a játékosok, jobb a labdakezelés meg a cselekre gyorsabban reagál kicsit. Meg azt is észrevettem, hogy jobban fedezik a labdát (végre...) Cserébe viszont a játékosok mozgásán lassítottak, nem gyorsulnak olyan jól, nem olyan fordulékonyak. Gondolom a kettő összefügg, ha lassabb labda jön feléd azt könnyebb kontrollálni.

    Egy meccsből nem lehet kiindulni, mi van ha ugyanebben a szituban 10-ből 9-szer te kapsz gólt kontrából? Én 6-7 meccset játszottam online eddig és ha jól emlékszem még egy gól se kaptam. Igaz 2 négyeslánccal védekezek a 16-osnál :D de most mit csináljak, ha látom, hogy ez működik?

    Tiki-takázzak én az ellenfél 16-osánál aztán szopjam be én a kontragólokat? Nekem szar ezt játszani, mert én azt élvezem ha támadhatok, de a nyaktiló alá nem hajtom a fejem önként.

    Az elején próbálkoztam vele 0-0-ákat játszottam. Majd lehet megpróbálok egy sessiont támadófocival, végül is ez csak egy demo, de túl sok reményt nem fűzök hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák