Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaJaZo

    tag

    válasz ROBREGGAE #563 üzenetére

    Én most újra felraktam sok hét után, és látok pozitiv változásokat. Most úgy gondolom, hogy a játékos fejlesztésnél nem mindegy hová rakja az ember a pontokat. Az a gyanúm, hogy sokan minden pontot a sebességre és gyorsulásra tesznek és ezzel jelentős előnybe kerülnek azokkal szemben akik nemcsak egyoldalúan fejlesztettek. Én is igy csináltam, és úgy gondolom jobban jártam volna, ha minden játékosnál kimaxolom a sebességet és gyorsulást... Nagy hibája a játéknak, hogy nem engedi újra osztani a pontokat.
    Az egyes játékosoknál kis téglalapok jelzik, hogy mely területen mozog. A PES-ben ezt lehetett változtatni. Miután megváltoztattam, sokkal fegyelmezettebben mozogtak, nem mászkáltak el a helyükről, sokkal jobb lett a csapat teljesitménye. Itt nem látom, hogy lehetne ezt változtatni, vagy csak nem jöttem rá hogyan kell? Pedig fontos lenne, alapból PES-ben nagyon rosszul volt kijelölve, ahogy látom most se az igazi.

    [ Szerkesztve ]

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #563 üzenetére

    Most arról a csapatról beszélek akiknek minden tagja ugyanabból a klubból leledzik! Ritkán játszom mert nincs nagyon sikerélmény,de mint kiderült ez a level 1 pass supportnak köszönhető,mert mióta lvl 3 azóta nyerem a meccsek jó részét!A Pool a kedvenc csapatom már vagy 20 éve ezért hát azokat gyűjtöttem szisztematikusan.De hát a Pool semelyik játékban nem volt meta ahogyan most sem az.Pl a nyavadt MU minden évben jobb csapat a játékban(META)még akkor is mikor a Pool Bl-t és bajnokságot is nyert,a Pes ben kis túlzással össze vissza futnak! Szóval City,Real,Barca, PSG, Bayern, Napoli,Inter,Atleti ha egyik sem jön be akkor "szopjál és idegeskedj" ahogy én teszem... Amúgy a Japánoknak valami Negró fétisük is lehet mert a legjobb ha verő négerek vannak hátul, vízhordó négerek vannak középen és futó négerek elől!Az a legmetább lásd " Francia" válogatott.Bezzeg össze raktam egy Japán válogatottat és persze esély sincs velük mert tuti 90+ ban kiszopnak valami scriptelt szar góllal.Ha megpróbálnád a 2300 As keretet nem fullra húzott játékosokkal, rájössz hogy ott kezdődik a kihívás! Minden labda az ellenfélhez pattan,a ziccerek ha lesz mondjuk 6 egy meccsen, abból 2 kapufa két olyan védés hogy az "Sparkling safe" kétszer meg a csatárod mellé durrant kihagyhatatlan helyzetből 90 es finishinggel.Amúgy ha lenne normális player base, akkor mennének a 9 től 7 csoportig a jó meccsek gyengébb csapatokkal aki meg akara erősebbel nyerni ám tegye de nem kapna a győzelemért lofaszt sem.De hát persze akkor ki vásárolná ezt a sok team,coach meg player pakkot!?Most nyomon a Costa Ricával és élvezem hogy néha tudok nyerni.1950 es csapaterő és kb 72 es csapatösszetartás de ha megjön a " legend ai boost" akkor rúgok is velük gyorsan kettőt a Franciáknak, aztán mikor a Feanciák kapják meg a "legend ai boostot" akkor próbálom kivédekezni! Már poénra veszem és Isten ments a magasabb divízióktól,ahol mindenki kb összesen 40 játékosból plusz a heti éppen meta jó formában lévő játékosokból alkot csapatot.Inkább leadok 3 meccset a végén és vissza esek,csak sajnos már alig van valaki aki gyengébb csapattal és jó skillel játszana.Így hát marad a tövig tolt Counter Attack a legjobb track back játékosokkal, én meg majd próbálom kipasszolni őket hátul Costa Ricával :DD :R

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák