Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz TrueGooner #372 üzenetére

    Én biztos nem fogok 30 ezret kifizetni a fifára, ami szintén 2 hónap után kuka.

    A 22-vel eljátszottam azt, hogy megvettem black friday alatt, mert ugye az efootball produkálta a semmit. Na, körülbelül az újdonság hatása 2-3 hónapig tartott, úgy, hogy utoljára a fifa 16-tal toltam rendszeresen.

    Az efootball legalább úgy basz fel, hogy ingyen van... Na most aki elver egy fifára majdnem 30k-t és utána elégedetlenkedik annak baromi jó lehet, hogy ennyire nem számít a pénz.

    Lehet érzékelni amúgy ezt a ai általi machinálást. Hétvégén pl. megint több olyan meccsem volt, ahol azt éreztem, hogy a játékosaim direkt nem indulnak be, illetve védekezésnél sem reagálnak. Tök mindegy mi a formájuk.

    Meg persze a fordítottja is előfordul, majdnem mindenből gólt rúgok, már nekem kínos. A védőim mindent blokkolnak, a kapus kivéd bármit.

    Na ezt szépen átvették a Fifából. A Pes 21nél nem éreztem ezt feltétlen. Meg lehet olvasni, hogy vannak játékosok, akik manipulálják valahogy a játékot, pl. amikor nálam a labda, belaggol az egész, és pont az ő kapujánál...

    Én a PES 5 óta, de már a 4-be is belelestem gyerkőcként, játszok, de tényleg megérkeztünk valami olyan állapotba, amikor csak a pénz számít a Konaminak. Ezt érzem, teljesen leszarják a rajongók véleményét, meg kívánságait.

Új hozzászólás Aktív témák