Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz TrueGooner #327 üzenetére

    Pl. most meg lett a zsinórban 3 megnyert meccs, amiért kapjuk a 10k Xp-t. Viszonylag ebből 2 meccsen saját érdemből.

    Egyik meccsen Ederson mindent kivédett. De ellenem ugyanez megvolt Courtois-val, aki még nem is kapott formafrissítést, legalább Mendy védene ki mindent, aki jelenleg A-s, de mindegy. Lehet én vagyok amúgy már bolond, de ha a kapusomnak védeni kell egy lövésnél, nekem ott KELL nyomnom valamilyen gombot?
    Nem arra gondolok, hogy szabadrúgásnál manuálisan ráállok, vagy ha a csatár rávezeti és ott váltok át rá a védőről. Hanem amikor a gép vetődik? Mert már kínomba elkezdtem nyomni az X-t meg az Y-t is, mikor Haaland rásuhintotta. :D S érdekes, hogy Ederson egyik ilyen lövésre leért, néztem is mi történik. De már lehet beképzelem...

    Arra már nem is térek ki, hogy szar a grafika bizonyos téren, felbontást nem lehet állítani. Ráadásul nem tudom ki játszik pc-n, de nekem folyamatosak a mikro-szaggatások, főleg a tizenhatos környéki szituknál és ez kurvára kizökkentő. Vagy nálam a hiba. Viszont mivel ilyen hulladék mobil game-re hajazó még mindig a felépítése a játéknak, nem csodálkoznék, hogy szar.

    S amúgy kurva kíváncsi lennék kik ülnek ott. Ki vezeti ezt az egészet. Ki mondja meg, hogy jóvan az bazze, ott van egy hétre a 3 real ikon, meg egy szaros event, azt elvannak vele a parasztok. Tényleg amatőr a content tekintetében a társaság Fifához képest...

    Azon nem is csodálkozom, hogy egyes játékosok, mint pl. Coulibaly még mindig Napoli logóval van ellátva, de mondjuk Manét már sikerült Bayernessé tenni. Ja, és 2 hónapja lassan partner a Milan és az Inter, de nem sikerült betenni őket a játékba. Majd augusztus végi frissítésnél, csak tudnám mi a lószart csinálnak ezek egész nyáron, mikor meg kellett volna tartani a játékosbázist.

    Már most nem játszanak vele annyian, de mire kijön a fifa23, a kutya nem fog vele...

Új hozzászólás Aktív témák