Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz TrueGooner #398 üzenetére

    Az a baj, hogy gondolom a mikrotranzakciókból elvannak, szóval nem sietős nekik fejleszteni a grafikát meg a játékmenetet.

    Vannak páran, akik 3 szaros legenda miatt minden héten ráköltik a pénzüket.

    Az egész játék kinézete mobilos, a menü full gáz így 2022-ben. Elképesztő lassú, szar laggos néha az egész. De egyébként tökömet se érdekelne a menü része, ha a játék kifogástalan lenne. Vagy tele lenne tartalommal.

    Én nem a cross play miatt gondolom mobilosnak... Legelejétől gáz volt, de eljött az április és még mindig olyan, mintha azt portolták volna le pc-re meg ps-re :C

    Forma frissítés válogatott meccsek után nincs, még is mi a fenének, mikor több nemzeti csapat is bekerült, meg mintha megvették volna a Nemzetek Ligája licenszét is, de lehet ebben tévedek. Mindenesetre tökre szartak mindig bele ezekbe...

    Nekem pc-n hónapokig beszaggatott a játék kapura lövésnél meg gólnál. Már megőrültem mi a szart állítsak, v-sync, g-sync stb... Erre jött a augusztus végi "nagy" update, s eltűnt a probléma. Fantasztikus...

    Tenni nem tudunk semmit, de ez a türelem dolog. Én a tavaly őszi "produkciójuk" követően adtam türelmet, de azóta eltelt 1 év, s alapvető dolgok nem javultak. Ezért írok negatív kommenteket.

    Na, amúgy a közösségi média meg pont az ilyenek miatt jó, hogy van. Hangot adni ha valami szar vagy igazságtalan. Bár én se vagyok az a fajta, aki kurvaanyázna a twitteren egy játék miatt.

    Meg ugye, én is ős peses vagyok és kicsit szar azt látni, hogy nem igazán van fejlődés a 21 óta. A pes 21 pl. klasszisokkal jobb volt ennél.

Új hozzászólás Aktív témák