Új hozzászólás Aktív témák

  • underdark

    aktív tag

    válasz TrueGooner #363 üzenetére

    Valamiért úgy érzem, hogy már nincs tervben semmilyen szinten az offline mód, de ne legyen igazam. Adtam neki egy esélyt, de egy meccs elég is volt, maradt a meta kontra, ötlettelen játékok csak spammelni a befutó embereknek :/
    Jó nagy barom volt aki kitalálta ezeket a fix taktikákat ahelyett, hogy bővítették volna a beállítási lehetőségeket idefosták ezt a semmit

    Lehet sok fifás kipróbálja az efootballt, főleg most uborkaszezonban, de hogy annak töredéke aki tényleg itt marad az is biztos, mert a rossz gameplay ellenére fifában ezerszer több időt el lehet tölteni a sok mód/dolog miatt

    Nem tudom nekem az UFL hozzáállása tetszik, hogy kommunikálnak az emberekkel és figyelik a reakciókat
    A legelső nyers videó olyan árkád volt, hogy én se hittem el, de úgy látom, hogy folyamatosan fejlődik a játék
    Persze PES szinten úgy se lesz egyik focis játék se sebességet illetően, de árkádos vonalként is lehetne csinálni jót
    Fifából kiölnék csak a dribblinget, már 50%-al jobb játék lenne, csak egy példa

    Az a GOALS nekem már elejétől nem szimpi, olyan mintha vmi scifi focis játékot akarnának csinálni ami 2070-ben játszódik :D

    "akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Új hozzászólás Aktív témák