Új hozzászólás Aktív témák

  • TrueGooner

    aktív tag

    válasz VinoRosso #342 üzenetére

    Mondjuk ez attól is függ, hogy az irányítási beállításaidban hogyan van beállítva. Match-Upra azt hiszem beállítható a “Shoulder Charge” is, és a “Standing Tackle” is.

    Nem mondom hogy nincs igazad és nem furcsa amit láttunk, én azt mondom, hogy ha spamelés helyett higgadtabb maradsz, talán más lett volna a végeredmény.

    Értem amit mondasz, de meg kell érteni, hogy ez egy játék, és az is marad. Kódsorokból áll, és ha a játékos úgy érzékeli hogy az ellenfél birtokolja a labdát, akkor nem felszabadítani akar majd hanem szerelni, mert ez a 2 dolog ugyan azzal a gombbal működik.

    Egy replay alapján nehéz ítélni, mert nem látni mikor kire vagy váltva. Csak az első gondolataikat osztottam meg. De volt káosz bőven, van még gond a játékkal, viszont összességében sokat javult jó irányba Én így gondolom.

    Egyébként ha mindent jól is csináltál, sajnos a szerverek igazán “Konamisak” sokszor, és ha jól látom Rüdiger felszabadítási próbálkozásánál tipikus szerver lag jelei mutatkoztak (hiába volt meg az input, Ő előbb teljesen feleslegesen átvette…).

Új hozzászólás Aktív témák