Új hozzászólás Aktív témák

  • underdark

    aktív tag

    válasz TrueGooner #1035 üzenetére

    Én pont nem azért játszok vele, mint a többség , amit leírsz :D
    Engem semennyire nem érdelelnek a pakkok meg ezek, én szeretem ha vannak feladatok amik lekötnek, és itt megszámlálhatatlan van.
    Hát pes-en nőttem fel én is, így ezek a játékos stílusok nekem nem újak, de hosszabb távon nem tud lekötni már a játék, megépítettem arsenalt, hogy miylen jó lesz, de funnak elmegy, aztán amikor jönnek a 101-es játéksok elmegy tőle a kedvem, pedig maxra húztam mindenkit... Arról nem is beszélve, hogy az egész játék egy lebutított szar lett. A védekezés egy vicc kategória, a taktika nevetséges és még lehetne sorolni.
    Nem védeni akarom az ea játékot, mert az is egy szar, meg ez is, csak arra válaszoltam, hiogy miért nyomják több millióan az egyiket és miért pár ezren a másikat. Több ismerősöm is azt mondja, hogy neki pes lassú, és gondolom elég nagy % gondolkozik így, hogy egy játékban nem feltétlen azt keresik ami valósághű, egy cod és társai se lennének népszerűek, ha nem lenne pörgős a játék
    Én is mindig a valós dolgokat kerestem, még régi pesekben is, szétpatchelve több száz gigányi letöltött moddal, de a vége mindig az lett, hogy nem jó :D
    Aztán most így kimaradt 2 év vagy fifaból, mellette az üresjáratokban efootballt toltam néh (mert inkább FM megy), de a szeptemberi update után úgy döntöttem, hogy ha kell valami erre az évre akkor nem ez a játék lesz

    "Nekem nem ingerekre van szükségem, csak jó meccsekre"

    Hát ahogy olvasom kommenteket itt sem sok ilyen meccs van, de van egy szép magyar közösség ott nyomják bajnokságokat, érdemes lenne kipróbálnotok. Azért még is más a játék, ha nem szétboostolt dream team csapatokkal kell menni

    Majd ha lesz crossplay valaha, újra adok neki esélyt =)

    [ Szerkesztve ]

    "akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Új hozzászólás Aktív témák