Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • And

    veterán

    válasz Shape #139 üzenetére

    Többször kérdeztem ezt-azt ócska nyelvtudásommal, de sosem kellett semmilyen extra adatot ehhez megadni. Webfelületen kellett megírni az üzenetet, a ''Frage an den Verkäufer'' linkre vagy az illető visszajelzéseinél a ''Mit Mitglied Kontakt aufnehmen'' gombra kattintva (én a német oldalt szoktam használni). Igaz, bankkártyával regeltem anno, de azzal már biztosan nem kezdenek semmit, mert az a kártya már lejárt, az új számot meg még nem adtam meg, nem volt rá szükség.
    ''Ha a németet is megnézem, akkor valószinű olcsóbb a szállitási költség, ugye?''
    Ha ugyanazt az árut nézed, akkor ugyanazokat az adatokat, költségeket látod mindkét (meg az összes többi) ebay-oldalon, hisz az adatbázis közös - legfeljebb külföldi áruként jelenik meg az adott cucc -, ahogy a regisztrációd is az. A postaköltség nem attól függ, hogy melyik ebay-oldalon találtad meg a keresett dolgot, hanem attól, hogy hol lakik az eladó. Ha a német oldalon németországi eladót találsz, akkor a posta valszeg. kevesebb és gyorsabb lesz, nem beszélve a vámról..

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák