Új hozzászólás Aktív témák

  • futizoli

    tag

    Sziasztok!

    Január eleje óta én is Nook tulajdonos vagyok.Teljesen elégedett vagyok a készülékkel.
    Átlagos használat mellett első feltöltést követően nagyjából egy hónapig húzta az akksija. Majd a következő feltöltésnél 3 nap alatt lemerült. Most megint normálisan működik, remélem így is marad...
    A megvételt követően azonnal fabrikáltam neki tokot, szerintem pofás lett. (Bőr tok, fa tartókkal) Ha valakit érdekel majd teszek fel képet...
    Szeretném rootolni, hogy minél jobban kihasználhassam a képességeit. (ezpdf, aldiko,...alkalmazások futtatása elsősorban)
    Rootolt készülék tulajdonosoktól kérdezem, mit tapasztaltak,milyen mértékben csökken az üzemidő feltört olvasónál?
    Én csak olvasásra használom, semmi internet...
    Remélem olyan egyszerű folyamat a rootolás, mint, ahogy írják, és a videókon is látszik, nincs benne buktató. Ha esetleg közben valamire nagyon oda kell figyelni, köszönettel venném ha felhívnátok rá a figyelmem.
    A TouchNootert Winimage program segítségével akarom rátelepíteni egy kártyaolvasóba helyezett microsd kártyára.
    Remélem menni fog. :)

    Üdv.: Zoli

Új hozzászólás Aktív témák