Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Szombaton kezdtem PS5-ön. Tegnap felfedeztem egy segélykéső gombot. És annak ellenére, hogy single playerre volt beállítva, bejött random emberke segíteni. Aztán lelépett és behívtam még egyet, aki szintén benn volt és egy csomót segített. Utána felfedeztem, hogy kidobja az online játékok listáját, ahova én is be tudok csatlakozni másokhoz. A kérdésem az, hogy a becsatlakozásnál ami küldetéseket megcsinálunk és ami ládás cuccokat kiszedek, azok csak a host játékában maradnak úgy? Vagy ha visszalépek és a sajátomban kalandozok single módban, akkor már nálam is el lesznek végezve és ki lesznek ürítve? Ez is jó nagyon, hogy átállíthatom nyilvánosra a játékomat voice chat letiltással és automatikusan küldözgeti a segélykérő jelzést. Szeretek kóoppolni, de ismerősök közül ugye senki nem tolja. De ha esetleg van itt PS5-ös játékos, aki szívesen jönne be hozzám 2-3-as szinten bohóckodni, írjon nyugodtan. Bohóckodást úgy értem, hogy kerületeket teljesen kipucolni, skill fejlesztő tárgyakat begyűjteni. A main story-val majd én haladok szépen egyedül. :) PeaceHUN néven vagyok PSN-en.

Új hozzászólás Aktív témák