Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.Csizmás

    félisten

    válasz MaTpr0F #276 üzenetére

    nem nehéz, nekem 13-as szinten annyi lom van a táskában, hogy ihaj, tegnap sixpacknak is adtam 2-3 puskát, meg ugyanennyi vágóeszközt. medkitből is vagy 200 db volt, annak a nagyrészét is odaadtam a coopos társamnak, mert ő gyógyít. a titok: side missionok nyomatása, meg farmolás, 1 side mission, 1 óra farm, után 1 main story. szerintem.

    "Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

  • sunci_02

    aktív tag

    válasz MaTpr0F #276 üzenetére

    Én nem vagyok profi, elismerem, de lehetne egy könnyebb mód, nem tudom, ti hogy nyomjátok, de amikor csak gyűjtögettek, és leesés nélkül, rám ront általában 4-5 piros rohanós, legtöbbször lerugdosom őket, de idegesítő, hogy miközben lockolok egy ládát a tetőn 4 mászik fel hozzám. Vagy ha lent vagyok a legidegesítőbb ellenfél a zöld trutymót köpő szinte mindig 100% pontosan eltalál, hacsak ki nem szúrom és oldal+jump billentyűvel elugrok előle, mert akkor megakad a játék mindig, és addig a 150-es életerőmből 100 marad...

    Nekem túl nehéz, egyes helyeken pedig teljesen bugos:

    Hibák amiket tapasztaltam:

    1. Ha létrára kell kimászni a vízből nehezen érzékeli az utasítást.

    2. Ha a leszakadt nagy híd részére mész fegyverekért, illetve medkit-ért. Kipucolom a hidat ~200-300 m szakaszról beszélünk... majd ha körbejárom ismét van 50 ellenfél. Kérdezem honnan? Értem én, hogy a városban ez jól van így, hiszen sok ember alakultak át, de könyörgöm ez egy lezárt autópálya szakasz! Így gagyivá teszi.
    Estére értem ide, de nyugodt voltam, hiszen tudtam, hogy nincs ellenfél hiszen mindenkit likvidáltam a felét úgy, hogy (ne essen szét a fegyver,) belelöktem az óceánba, de az este leszálltával a semmiből 8 "éjjeli bagoly" érkezett és 1,4 másodperc alatt meghaltam.

    3. Lehet nincs kifejlesztve a skill, de futás közben miért nem tudok újratölteni egy puskát, illetve gyógyítani magam? Megkérdezhették volna Fár Krájékat vagy lophattak volna tőlük ötleteket.

    4. Stamina.... ha ez egy mászkálós játék, miért nem fejlődik a rohangálás függvényében az állóképessége a karakternek?! Miért nincs "Always run ON" funkció? Megnézném mennyi óra van benne de futok 40 métert, ugrálok 8-at és kifúj a karakter.... elég idegesítő.

    5. Katonák állandó jelleg tökéletesen védik a közelharc támadást. Dobócsillaggal szoktam vagy molotovot adok nekik és utána megyek közel hozzájuk.

Új hozzászólás Aktív témák