Új hozzászólás Aktív témák

  • meszeske

    tag

    Sziasztok!

    Én most adtam el a Mede8er600 boxomat / 1 éves volt / és gondolkodom valami komolyabb lejátszóban.
    Természetesen a tuti valami Oppo vagy CA lenne de a keret kb .80-90 ezer.
    Filmezés inkább hétvégenként zenehallgatás minden este.
    Szóval a zenei vonal fontos.!!
    Nézegettem az A-410 est és a Dune Base 3d is. Más szerintem ebben az árban nem nagyon van.
    Azt mondják talán a hangja szebb a dune base -nek mint a popinak .
    Sokan a medialejátszók topicban a popcorn A-410 tipust istenítik mert hogy ráncfelvarrás utáni A-400-as még nagyobb RAM-ot kapott és belekerült az ESS Technology – digitális hangok analóggá való alakítása.
    Annak ellenére 3 bemutató teremből mind háromban a Dune Base 3D az amelyiket a hifi rendszerben használnak ! :-)
    Külső HDD van tehát nem ragaszkodom a belső tárhelyhez és ki van építve a vezetékes net tehát a wifi sem elvárás .
    Most vettem egy Cambridge audio azur 650 av-t . Eszméletlen jó kis cucc és gyönyörűen szól !
    A mede8er -től azért váltam meg mert néha fagyogatott és a Cambridge erősítővel sem tudott normálisan kommunikálni. 5-ből 2 szer a monoszkóp után fekete képernyőre váltott. Az azur 650 eddig mindent felismert pioneer sacd, philips dvd csak mede8er kínlódott vele !:-(
    Ha a plazmára tettem soha nem volt vele baj de az Av -vel nem volt ok valami.

    Egyébként a mede8er audió kimenetén a flac és wav fájlok nem voltak hallgathatók mert akadozott vagy csak zúgás hallatszott !

    Szóval őszintén mit ajánlotok ?

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák