Aktív témák

  • Dufresne

    addikt

    Igaz Húsvét van máma, de mostanra kissé eluntam magam, így gondoltam néha énis közvetítek a napjaimról, ha másért nem, akkor azért, hogy visszaolvasva is tanuljak magamból:D

    Szóval mai napon barátnőmnél ébredtem, na nem mitha meglepett volna a dolog, mivel abszolut józanul hajtottam a fejem álomra:) Szokásos reggeli utána gondoltam meglocsolom őt és anyukáját is, már csak a szokás végett is, de nemigen komálják a dologt, én azért nemengedtem a 21ből, vay hogy szokták ezt mondani, aztán be a kocsiba és nyomás haza...itthon anyámat öntöttem le (éppen kertészkedett). Aztán át szomszédasszonyhoz faterral és ottis benedvesítettük amit kell. Aztán haza játszottam a kiskutyával, meg ersze egy kis PH és a nap maradék felét unokatesóknál töltöttük.
    És most megint itt tengetem időmet és szörnyülködöm néha:D

  • Dufresne

    addikt

    ÉRdekes ez a Southpark:D Nem rossz kikapcsolódás az egész napos autófelújítás után, de legalább már nem fog tovább rozsdálni a csomagtartó alja:) Nemtudom menniyre éri meg egy 22éves autót össze-vissza csinosítgatni, felújítani, főleg, hogy nincs tervben, hogy 2-3 évnél többet legyen nálunk, dehát ez már csak ilyen megrögzött családi szokás (szerelünk, felújítunk...:D )
    Aztán ma még feldobtam a COd2-t a gépre és majdnem végig is toltam, csak aztán a végefelé meguntam, majd legközelebb befejezem. (egész korrektül fut 640-ben a gef3-on ezért meghosszabbíttattam a vga szerződését nálam még1 évvel:D)
    Na asszem megyek és ágyból nézem tovább ezt a marhaságot...

  • Dufresne

    addikt

    Nemtudom kinek milyen tapastalata van a diákszövetkezetekkel, de szörnyű milyen lassan intézik a pénzkifizetést.
    Ledolgozod rendesen a hónapot és mire megkapod a énzt eltelik majd egy hónap, de fél hónap legalább... :Y Ennek tükrében remélem a héten megjelenik a pénz a számlámon.
    Így végre megvehetném a hetekóta kinézett Asus a636 PDA-t. Igaz egyenlőre általános hiánycikknek számít.

    Más...egész jó ez a nyári meló, amit az elmúlt 6 évben mindig lenyomok így nyaranta (1-2 hónap). Néha sok a munka, de sokszor meg semmi, akkor pedig itt szaporíthatom a szót.
    Amit most abba is hagyok, mert halom floppy-t át kell másolnom. :D

  • Dufresne

    addikt

    Na most már a pénz doog meg is oldódott, utaltak, mint a kisangyal, amit éppenséggel nem bánok. Vettem is gyorsan egy Spalding bőr kosárlasztit, mert sajna az igen kis költségvetésű :DDD csapatunknak a saját termen kívül még hiányzik a labdagyűjtemény is, szóval saját labdákkal nyomjuk és már rémfért egy normális labda. Igaz nem volt olcsó (16k) de megérte, legalábbis akinek valami köze van ehhez a sporthoz, az tudja:D
    Ennek örömére még sombaton ki is próbáltuk edzésen, de még be kell kopni, ami pár hét és sajna addig jiobban fog csúszni mint kénem, de túléljük.

    Szombaton amúgy voltunk túrázni haverokkal a Pilisbe...élmény volt, de lehetett volna jobb is.
    Reggel tali a Tesco-nál, bevásároltuk a szokásos fejenként 6 doboz sört, füsti, bugett (nemtudom, hogyan írják:D), üdítő, kis nass, és gyertyák ( mivel úgyterveztük egy menedék házban alszunk, mint ahogy 2 éve mindig és ott jól jön este a fény).
    11-kor már Dömösön is voltunk és megkezdtük a túrát. Ugyan nem a legkedveltebb Rám-szakadák felé mentünk, deazért miis szép tájakon jártunk.
    Útvonal: Prédikálószék-Hubertus kunyhó-Király-kúti kunyhó-Lepence Ha valaki megnézi térképen nem is túra, nekünk bőven elég is volt egy napra.
    Eredeti terv az volt, hogy felkeressük a két említett kunyhót, az első zárva volt, még jó, hogy menedékháznak van jelölve...(később kiderült, valami vadásztársaságé...), a másiknál pedig éppen egy nagy társaság töltötte vakációjának egy napját. Tőlük kaptuk az infót a Hubertus kunyhóra voonatkozóan és azt is tőlük tudtuk meg, hogy ezt a házat sem vehetjük birtokba estére, mert nekik is csak személyes kapcsolatokon keresztül engedték meg a tartózkodást...itt már egyébként 16óra magasságában járt az idő és döntenük kellett, hogy Pilisszentlászlóra megyünk és onnan haza busszal, vagy Lepencére és onnan busszal, vagy ugyanide, de innen fel a Jenő kunyhóhoz, ahol az emúlt 2 évben is éjszakáztunk. Utóbbi mellett döntöttünk. Egy igen hosszú gyalogtúra után 7re értünk amegfelelő hegy lábához és el is indultunka jól ismert útvonalon ( gondoltuk mi), de végülis a hegy folyamatosan változik és valahogy eltűnt az általunk ismert ösvény. Kb fél órát bolyongtunk a hegyen, majd arra jutottunk, hogy visszamegyünk Lepencére és hazamegyünk. Így végülis nagyjából 7 óra gyaloglás után teli táskával, célunkat nem megvalósítva ültünk fel a buszra, úgy 8 fele és vettük az irányt Árpád-hídnak egyenesen..és én szemály szerint 10 fele értem haza. Lábam tiszta csaláncsípés (sokszor hanyagoljuk a túrista útvonalakat, GPS rulz:D), lábujjaimon vízhólyagok, menni alig tudtunk és a bazinehéz táskák miatt a vállam si elég nehezen mozgott, de legalább jót kirándultunk :DD
    Tanulsága nem volt a történetnek számunkra sem, de legalább mostmár tudjuk, hogy erre is képesek vagyunk:DDD

    Tegnapi jóhír viszont, hogy a spanyolok, még ha nem is az elejétől kezdve káprázatos meccsen, de azért leverték a tunéziaiakat és a 8ad döntőbe vannak.
    Illetve a tegnap meghírdetett mp3 lejátszómat ma már viszik is, úgyhogy pénz áll a házhoz:)

  • Dufresne

    addikt

    válasz Dufresne #4 üzenetére

    Hopp és már meg sincs a lejátszó, de egyel bővűlt a PH-n vásárlók elégedett köre remélem:)

    Viszont előző este felhívott valaki a lejátszóval kapcsolatban és a kimeneti teljesítménye felől érdeklődött, hogy hány MEGA :Y Watt-os a kicsit..mondom mittomén, de inkáb milliwatt-os, na mind1, nem neki adtam úgysem:P


    Tegnapi edzés viszont nagyon jó volt, úgy lefáradtam, hogy este már csak a Szívem csücskeit volt erőm megnézni:D

    Ma viszont már vígan töltöm a Miért éppen alaszka első 3 évadját, de ne kérdezzétek honnan, úgysem mondom meg:P

  • Dufresne

    addikt

    Na ma elkéstem... :((( Rohadt melegben nehezen tudtam elaludni és valahogy kevés volt az a 3 óra alvás...pedig elég szokott lenni, de sebaj, végülis baj nemtrtént a munka folyik tovább.

  • Dufresne

    addikt

    Amindenit, de rég voltam itt utoljára:)
    Az iskolaváltás, pár ex-barátnő és az izületi gyógyulgatás :(((

    Mostanában a PH! úgytünik nekem inkább olvasgatás sinten működik, mintsem irogatásaim bővítésének színtereként, persze azért megesik, hogy belekontárkodom ebbe-abba.

    Az íráshoz mostis a kedvemet egy kis cikk hoztam meg, amiben egy retro game-t a Re-Volt-ot elevenítették fel. Már jóideje nem játszottam a gépen, csak a közelgő lanparty miatt keresgéltem elő pár klasszikust. Nomeg a nem játszadozáshoz azis hozzátartozik, hogy nem volt játék ami meghozta volna a kedvemet. Azonban mivel egyik kedves barátom 9500pro-ját ''megörököltem'' és olvasgattama a STALKER-ről, gondoltam belepróbálok a játékba hátha jutok vele valamire és úgytünk napi 1 órácskára oda tud szögezni a székbe, igaz ha ebből lkevonjuk a töltögetéseket, akkor :( :W Node már rég nem elég a fél giga ram, legalábbis ami a játékpiacot illeti :DD
    Nade semmi sincs veszve, még akár be is invesztálhatok egy újabb 512-es ram-ba bár nyári végi notivásárlós álmaimat nem szeretném szertefoszlatni. Az elmúlt 1,5 évben ez lenne kb az első gépfejlesztísi akcióm.

    Hmm, úgytünik a mai nap sem maradunk locsolkódás nélkül, kedves szomszédokat még fel kell zargatni ezügyben, ezért megyek is és ellátom ezirányú teendőimet:)

Aktív témák