Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    válasz twine #64951 üzenetére

    Igen, sok dolgot kihagytam, mert nem akartam túl bőre a szöveget, ami így is terjedelmesebb lett.
    Szóval, egy gyereknapi rendezvényről volt szó a helyszín tekintetében, ahol megjegyeztem már korábban is, hogy vagy valami drón kóvályog a terület felett, vagy lufit eregetnek. Azt hiszem ennél nem is kell több az RTH sikertelenségéhez. De akár madarak is beleszólhatnak a végkifejletbe (szerintem). És ez egy lakótelep felett történt, ahol rengeteg gyerek volt, de, ha nincs gyereknap is vannak emberek mindenfelé, ahova nem tartom jó ötletnek lezuhanni. És itt jön az, hogy nem figyeli mi történik, csak nagyképűen várja a gép érkezését...
    Baj esetén adott pillanatban nem tud mit tenni, de legalább picivel gyorsabban tud cselekedni ahelyett, hogy csak várná a gépet, ami lehet csak 4-5, vagy akár 10 perc múlva érkezik.
    Valószínűleg előbb, vagy utóbb beállítom én is az RTH-t, de sokat változott a reptetési stílusom, és nem is megyek túl messzire, és kerülöm az olyan helyzetet, hogy alkalmaznom kelljen, és inkább disarmolok.
    Mellesleg akihez odamentem mesélt furább dolgot is, de nem pletykálok el mindent, pedig eszelős dolgot csinált. Leginkább azzal van bajom, hogy olyan területekre repül, ami nekem egyáltalán nem is mozgatná meg a fantáziám. És ugyan ez elmondható egy raceres srácról is, aki szintén lakott terület fölé repült be, és zuhant be kertbe. Tegnap én is felküldtem a gépet 350 métere, de egyértelműen látszik a felvételből is, hogy probléma esetén sem okoztam volna veszélyeztetést. eleve úgy emelkedtem, hogy folyamatosan forogtam és néztem a légteret, és a lent zajló eseményeket. De egy lakótelep felett...

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

  • Blizzardking

    őstag

    válasz twine #64951 üzenetére

    Az embereknek van egy olyan magatartása, hogy ha valamiért sokat fizettek, akkor nem tartják szükségesnek hogy átmenjenek a tanulási folyamaton.

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák