Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Saccco

    nagyúr

    válasz SP!T #64473 üzenetére

    Várj! Ne ugorj egyből!

    Pl. Olvasd el a cikket az aláírásomban.
    Nézz rá az Emax Tinyhawk-ra, van belőle komplett csomag. Illetve BetaFPV és Boldclash.

    Döntsd el a keretet és hagyj egy kis időt, mire összeáll a topikinfó.
    Felesleges költés előtt sok infót fogsz kapni.

    Az E010-ből a váz jó lehet egy silverware 617-hez.
    Szeretnél építeni, szoftverezni vagy komplett megoldást vennél inkább?
    E010/H36 mostanra zsákutca. E011C/H67/bwhoop az alsó szint.

    Markizmark:
    1 hét.

    [ Szerkesztve ]

    █ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz SP!T #64473 üzenetére

    Az elején mindenképp kockáztatni kell az anyagiakat sajnos. Ha a legolcsóbb (és így rosszabb minőségű) cuccokkal kezded az ismerkedést, akkor csalódás lehet belőle, de a drágább dolgokkal sem garantált ennek az ellenkezője. Igaz ez micro drónok és nagyobb 5-6"-os gépek esetén is.

    Saját példa: én tavaly cuppantam rá teljesen az FPV-re és őszre össze is állt az első drónom. Full budget build-et építettem, így mindenestül (szemüveg, távirányító, akksik, szerszámok) kb 300-350 euróban állt meg a beruházás. BÖSZME-1 egy 5"-os freestyle gép lett, amit kalandvágyból teljes egészében én válogattam és építettem össze. Hozzá kell tenni, hogy ezt követően már további 100-150 euróból beszerezheted/megépítheted a második, majd a harmadik, majd a negyedik drónodat, hiszen a szemüveget és a távot nem feltétlenül kell cserélni. (Azaz kelleni nem kell, de mire túlvagy az első éven érteni fogod, hogy miben nyújt többet a márkás, többszörös árú termék.)

    Nomeg számítani kell rá, hogy ami felmegy az le is jön, rosszabb esetben törik is.

    #64469) F1DO
    Az iNAV felé kezdenék el nézelődni, ez a Betaflight-nak egyfajta testvérszoftvere több kiegészítő funkcióval, amelyek a GPS alapú repülést jobban támogatják. A magasság- és helytartáshoz jó lehet a flight controlleren lévő barométer és egy 10 eurós GPS modul (pl. BN-220) kombója, ezeket a rendszer natívan tudja kezelni (mondjuk a barométer pontosságával kapcsolatban vannak kétségeim...).

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák