Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz AMDaZERG_1 #63197 üzenetére

    Nem tudtam hogyan működik.

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

  • Johnny_vT

    senior tag

    válasz AMDaZERG_1 #63197 üzenetére

    Hétvégén elvégeztem az FC átkötését ahogy írtátok, köszi a tanácsot, minden klappol. :R

    Szombaton és tegnap munka után is mentem repülni. Igazából a szombati volt a legelső tényleges FPV repülésem (ha nem nézzük az őszi tesztet), remegett is kezem-lábam, de eszméletlen jó volt. Egyelőre még csak óvatosan köröztem, egy-két szaltó itt-ott, hogy megszokjam a Böszme súlyát, mozgékonyságát. A szombati berepülésből videó készült, aminek a minőségéért előre is elnézést kérek. :)

    Kérdés ehhez: van tippetek miért ilyen gyenge a videójelem? Igaz, most még csak 25mW-on van a VTX, de kb. 250 m után ígyis-úgyis tiszta zizi a kép. (TX5258) Ha minden igaz egy volt szeméttelep (vagy téglagyár?) feltöltött területén repültem, ez befolyásolhatja? Kérdezem azért, mert a mező közepén, a földhöz közel repülve kábé vakon szállok egy darabon iránytól függetlenül. Amúgy baromi jó puha a talaj, volt hogy egy rosszul sikerült forgás miatt 30 méterről csapódtam egyenesen a földbe, de még csak propeller sem tört :D

    A tegnapi repüléssel folytattam a teszteket, főként a mozgékonyságra és a szűk fordulókra koncentrálva. Ennek meg is lett az eredménye. Az egyik fordulónál a bal oldali RX antenna beakadt a 3-as propellerbe, amitől az ledobta lapátját, majd a regéstől a maradék lapát belevágott az ESC-be és szintén letört, láncreakciót indítva a becsapódás pillanatáig :DDD

    Mindez az utolsó akku végén, mondhatni tökéletes időzítés :))

    Ja és közben 14 csatornásra frissítettem az FS-i6-om firmware-jét, így van OSD RSSI is :)

    [ Szerkesztve ]

    - És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

Új hozzászólás Aktív témák