Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    válasz AMDaZERG_1 #52518 üzenetére

    Nos végül felmentem a Full Speed hivatalos oldalára, hogy megnézzem mégis hogyan is van ez a két kábel dolog, de nem ők gyártják azt a moslékul összetákolt ESC-t és FC-t.
    Ez a GearBest féle Sux Speed tákolmány valami fészerben készült. Még csak kinézetre sem közelíti meg a weboldalukon talált terméket. Ok, az "eredeti" sem szép azt hozzá kell tenni.
    Aztán alaposabban megnézegetve kiböki a szemem a rászitázott gyártó neve: "Fortinet"
    Csak így tovább GearBest!

    (#52519) Peaceliker
    Van róla valami fényképed, hogy felfogjam? Jelenleg le vagyok szedálva... Kezd már nagyon megtelni a méregzacskóm! Banggood ugyan megoldja a problémám, de mégis, folyamatosan probléma van.
    GearBest... most megpróbálok nekik is írni valami frappánsat, mert őket valahogy simán csak utálom is.

    [ Szerkesztve ]

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

  • vandor01

    őstag

    válasz AMDaZERG_1 #52518 üzenetére

    elovettem én is Full Speed F3 "tornyot" nekem ketto is van
    a retek GB azert adta 20 ejroert 30helyett mert ezek a kabelek selejtessek

    miért nem csodalkozom ezen? :W :W :W

    azt a piros es fekete vastagabb kabelt az ESC-hez adtak tápkábelnek....
    valamint mind a 2kabel öteres... az egyiken ott vannak a zold elvágott kabel tovek.... a masik az teljesen hianyos.... ez igy nem fog mukodni nem fog a board aramot kapni..... es raadasul nalad is a szelen van a piros aminek a fekete mellett lenne a helye! es a piros helyet kene lenni vmi zold vagy kéknek.... megoldom a két kabelbol csinalok 1-et de a GB elmehet a k....a.....ba....

    nem lehet ilyen kabelt kulon kapni?

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák