Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz Neoka #42637 üzenetére

    Nos én a vevőre húztam zsugorcsövet ami elég macerás, és beraktam oda ahol gyárilag is volt a másik, egy 2 oldalas ragasztó darabbal rögzítve.
    Amit linkeltem képeket azokon valamennyire látható is hogy hogyan, az antennát meg kivezettem a 2 nagyobb nyíláson.
    Amúgy BG oldalán ami volt videó az értékeléseknél, ott lehetett látni hol volt [link] úgy 6 perc környéke.
    Na itt is vannak.

    Nekem nem hőbörgött mikor rádugtam, mert régebbi configurátor is volt a gépemen, de valóban régi már az 1.13-as ami rajt van.
    Nem is értem minek ezt a vackot rakták rá, mikor van a gépen GPS meg Barométer, amit így ki sem tudsz használni.
    Ajánlom Teréz Atya [oldalát] iNAV ismerkedésre.

    A led csatlakozók ha jól rémlik szembe csatlakoznak, tehát fordítva mint ahogy írtad.
    Elég macera is lenne visszaforgatni a vezetéket ha azonos oldaliba szeretnéd dugni, meg lehet úgy már rövid is lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák