Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    válasz BPéter1984 #37317 üzenetére

    Szerintem az alap irányítási módokkal nem vagy tisztában, ezt kellene megtanulni mielőtt drágább gépet vennél. Ezeken a videókon rágd át magad (oldalt vannak szép sorban), megnézed, értelmezed, aztán sokat gyakorlod. Továbbiak itt és itt. A gyakorláshoz kezdő gépnek vagy Nihui U807 (de azt már nem fogsz kapni), vagy Syma X5c-1. Beltérbe pedig Eachine E010, nem túl gyors gép, de gyakorláshoz kezdőnek nem is kell, hogy az legyen szerintem. Meg majd javasolnak más gépeket is. Min. 5-10 óra gyakorlás ajánlott lenne, mielőtt a fejünk fölé viszel egy közel 1,5 kg-os gépet.

  • Geller72

    veterán

    válasz BPéter1984 #37317 üzenetére

    Egy P4 használtan nem gyakori jelenség. Az új ára otthon majd fél milla, átlag 380k és még egy pótakkud sincs hozzá Kelleni fog pedig, legalább még kettő (vagy több) aminek otthon 50 ezer az ára darabonként. Tehát fél milla. Itt tartunk.És nem te fogsz jobban repülni, hanem a Phantom. A logika nem helyes. Ahogy már más is írta.

    Ne egy szűk szobában, kis udvaron gyakorolj bármivel, hanem menj olyan helyre, ahol baromi sok helyed van. Kis géppel elég, ha kimész egy üres füves nagy focipályára. Kell a hely. Pontosan azért, amitől most parázol. Ott van/lesz időd korrigálni, gondolkodni, hogy merre áll, mit nyomjak, mit csináljak és egyáltalán nem lesz baj, ha odébb repül 30 méterrel. Ezért kellenek a lassabb gépek. A nagyon lassúak. Vegyél egy kisebb szatyor E010/F36/H36 gépet, hozzá két marék akkut és menj ki vele gyakorolni most, amíg még nem olyan nagy a fű a pályán. :D. Ha megy és érzed a gépet, vegyél eggyel nagyobbat, az ajánlottak közül, H31, E5C, DM003, ami szintén még 10 ezer alatt van, de mondjuk sokkal gyorsabb, mint a picik. Ezek is már pikk-pakk el tudnak repülni egy szempillantás alatt ha nem figyelsz, így ahogy te is mondtad, mennyire nincs érzéked hozzá és/vagy csak parázol, ezek még kezdésnek, első gépnek nem javasoltak. Egy H31 harmadik "fokozaton" pár mp alatt megtesz 100 métert, ami a jelen esetben neked nem túl jó hír. Lehet vele lassabban is közlekedni, lebegni, akár egyet megpróbálhatsz a kicsik mellé venni, de ahhoz is vegyél még 5 akkut és ahhoz is egy olyan töltőt, amivel egyszerre tudod is tölteni a plusz öt akkut . Amit itt felsoroltam, azok együttes értéke nem halad meg egy phantom 4 akku árát. Amíg nem megy nagyon stabilan a dolog, ne vegyél semmilyen komolyabb gépet. És nem azért, mert drága - mert a te pénzed, azt veszel, amit akarsz - hanem feleslegesen ne veszélyeztesd senkinek a biztonságát és ne rombold tovább az amúgy is megtépázott drónos hírnevünket, amit ez a seggfej média még felszít.
    Bármilyen kérdésed van, segítünk, de mindig kérdezz előbb mielőtt megvennél van tennél valamit. Mindenkinek jobb lesz így. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Skimaster

    senior tag

    válasz BPéter1984 #37317 üzenetére

    Én teljesen kezdőként megtanultam egy Phantom 3 menni,2szer estem le másfél méterről,de én az udvarban kezdem....Sík nagy terepen nem lett volna gond. Én azt tanácsolom,hogy nézz meg sok tutorial videót, meg hogy mik az alap hibázási lehetőségek, aztán kezdj egy focipályán...Ha én oktató videókkal kezdem,nem estem volna le, csak meg voltam őrülve mikor megvettem,hogy repülhessek.... kapkodtam, ennyi.

    Én használtam vettem, semmilyen papírt nem írtam...Minek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák