Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ittakary

    nagyúr

    válasz ricsiv92 #266 üzenetére

    Csinálj fotókat az érintetlen quadcopterről, az a biztos.

    Én "szétfotóztam" hogy egy esetleges alkatrészcserénél minden ugyanoda kerüljön :)

  • mm89

    őstag

    válasz ricsiv92 #266 üzenetére

    Amikor kialszik a piros, akkor van kész.
    A propellerek természetesen nem mindegy hogy állnak :)
    Két egymással szemben (átlósan) lévőnek kell egyformának lenni. A legegyszerűbb, ha megnézed, hogy milyen van rajta, keresel egy olyat és arra cseréled ki. Egyébként nem kell, hozzá mérnöki véna, fogsz egy propellert, megnézed merre kell forognia ahhoz, hogy emelni tudjon, aztán keresel egy olyan motort ami arrafelé forog :)
    Jó kis gép amúgy, a szobában ügyesen lehet vele mindenféle küldetéseket csinálni (székek alatt, korlát között, leszállni bizonyos tárgyakra), kint a szabadban meg jól meg lehet ereszteni :)
    Nagyon tetszik, hogy ha el is veszíti a jelet és elkezd zuhanni, akkor ha újra megtalálja a jelet, akkor már csatlakozik is, és repül tovább. (kivéve ha közben földet ér :D )
    Egyébként remek eszköz kutyafuttatásra is, csak tudnia kell a kutyának, hogy nem kaphatja be, csak kergetni szabad :)
    Nálunk ez nem gond, viszont amikor elvesztette a jelet a gép és lezuhant a fűbe, akkor Maya (kutyám) úgy nézte meg, hogy wtf is that? hogy rálépett és elkaparta :D
    Még ettől sem lett baja! (mint korábban már írtam, egyszer belezuhant a kutya vizestáljába is..)
    Egyelőre elpusztíthatatlan, egyetlen gyengepontnak a motorok kábelei tűnnek, mert a tanulókeret sok le- és felrakásától kettő motornál észrevettem, hogy egy-egy kábel ki van kopva:
    kép1
    kép2

    A hatótáv növelését pedig úgy lehet megoldani, hogy a távirányítót szétszeded és a benne lévő antennát kivezeted belőle, pl egy lyukat vágva a házon:
    kép

    ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

Új hozzászólás Aktív témák