Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Rossi #2545 üzenetére

    SPOILER

    Az alap sztori szerint, amikor megérkezel, épp nincs király, mert meghalt. Hivatalosan a herceg, Bhelen lenne a trónörökös, hiszen egyedül törvényes utód, ugyanis a királynak 3 fia volt, a legidősebb meghalt, a középső eltűnt a Mélyutakban, így maradt a legfiatalabb, de Harrowmont nagyúr is pályázik a trónra, hiszen a király a halálos ágyán neki ígérte a trónt. Amikor megérkezünk Orzammarba, ez a helyzet fogad, és így kell lényegében nekünk eldönteni, hogy ki legyen az utód. Nem tudom, hogy Te hogy döntöttél, de:

    Ha nemes törpével indúlsz, a történet kezdetén él király, és mindhárom fia, ugyanis Te vagy a középső, és rögtön a játék elején neveznek ki a hadsereg parancsnokává. A legidősebb fiú a trónörökös, de már az elején szóváltásba kerültök, mire Bhelen figyelmeztet, hogy meg akar öletni a bátyátok, mert fél, hogy Te leszel a trónörökös. Hihetsz neki, vagy elhajthatod a rákba, a végeredmény ugyan az: egy expedíció során Bhelen megöleti a bátyátokat, és egyszerűen rád keni az egészet, aminek következtében száműznek a birodalomból a Mélyutakba, és megfosztanak minden jogodtól. Tehát a szitu adott: a legidősebb fiú halott, a középső (Te) eltűnt a Mélyutakba, és Bhelen marad az egyedüli trónörökös. Indulás előtt még meggyőzheted Harrowmont, hogy ártatlan vagy. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy fogadnak, amikor majd visszamegyek. Ha lehet biztos torkoszúrom a drága öcsit...én meg még az előző végigjátszásnál gondolkodtam, hogy hátha Harrowmont hazudik...

Új hozzászólás Aktív témák