Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Faceless-

    őstag

    válasz goodboy007 #20520 üzenetére

    Csak, hogy helyére tegyük. Teljesen tisztában vagyok vele, hogy lane-en hatékonyabb lenne. Azzal is tisztában vagyok, hogy így gyengülnek. Viszont konkrét számot nem szeretnék mondani, de arról az mmr-ról jövök amiről a youtube-os fail videók 90%-a születik, és nem ám a vicces Dotawtf, hanem azok a már szomorú fail-ek. Már legalább 4-5 játék elmúlt úgy, hogy egyetlen egy bkb-t sem láttam, nem hogy még azt tudnák a pipe mire való.

    Ha látom, hogy van egyetlen játékos, aki legalább látszólag tudja, hogy mit csinál akkor segítek, beállok a lane-be mellé, de amikor azt látom, hogy ilyen retardáltakkal hozott össze megint a sors, akkor nincs értelme azon vitatkozni vele, hogy mi az a last hit, és deny, vagy azon, hogy miért retardált kunkkán a first item battlefury, esetleg hogyan ne hallj meg azonnal egy lanen. Mondanám neki mit csináljon, segítenék neki, és 12 éves hangon visszaüvölt a mikrofonba, hogy reportol, mert hülye vagyok stb...

    A jungle-t is azért válaszottam, mert sokkal jobban jár a csapat, ha olyan lanen vannak az emberek amit legalább egyszer játszottak életükben. Ha 3-an akarnak mid sniperrel játszanni semmi értelme negyedikként puck-al odaállni. Játszák csak azt amit ismernek, sokkal jobb, mint amikor az mmr újrakalibráláson az egyik csapattársam akkor próbálta ki először phoenixet, és milyen szar hős, mert mindene veszi a hp-ját.
    Rendszeresen keveredem olyan meccsekbe ahol minden alkalommal 5 carry van, és 30. percre szerzik meg az első releváns itemeiket, nem csak nálunk az ellenfél csapatában is.

    #ZoPád Itt soha senki nem veszi fel a rúnákat, még akkor sem ha mondod nekik csak ott pihenek van, hogy 5 percig is. Igen amúgy youtube-on láttam a 4:30-as midas-t, és egyenlőre még a double stack nem megy, de gyakorolgatok. Itt már nagyon jó ideje nem láttam bkb-t csak azért szoktam a magic dmg-re építeni.
    Már egy 12. perces veil-el rendszerint nem szoktak tudni mit kezdeni, akkor szoktam kerülni egyet valamelyik lanen, és még a jungler 1-3-4-1 build-el is szokott jönni egy-két kill.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák