Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PitbullStyle

    tag

    válasz .LnB #12239 üzenetére

    Igazából Jaren semmit sem veszített, mivel a menedzseri poszton kívül minden marad a régi kerékvágásban neki. Ugyanúgy megmaradt a Dotatalk pozíciója, ugyanúgy irányítja a facebook oldalakat. Vallejos facebook csoportja is érintetlen, bár ő annyit azért bukott, hogy többet nem lesz képes bundázni (a D2L adminok azt hiszem már dolgoznak olyan algoritmuson, amivel kiszűrik a gyanús accountokat későbbi kivizsgálásra). Továbbá neki befuccsolt a SEA All-Star csapat ötlete is.

    Jaren számára azonban mintha semmi se történt volna, a SEA részlegben nem terjednek el a hírek róla (hisz a fb oldalakat ott ő irányítja), vagy ha mégis, akkor sem érdekel senkit, mert a pinoyokat nem érdekli semmi...

    @Pocok256: Én nem értek egyet azzal, hogy csak carry pozícióval lehet feljebb mászni. Supporttal is lehet, csak változtatni kell a játékstílusunkon. Olyan supportot kell játszani, amikkel sokkal jobban a kezedben tudod tartani a játék folyását. Ezek a high-impact hősök, ahogy angolul hívjuk őket. Ha high-impact hősöket játszol supportként, akkor mászni fogsz - HA JÓ VAGY! Ha nem vagy érdemes magasabb mmr-ra, akkor carry-vel se fogsz feljebb jutni.

    A leggyakoribb high-impact support hősök: Silencer, Witch Doctor, Omniknight, Venomancer, Skywrath Mage, Visage.
    A leggyakoribb high-impact semi-support hősök: Tidehunter, Earth Spirit, Earthshaker, Oger Magi, Mirana, Elder Titan, Tusk, Sand King, Wraith King, Necrophos.
    A lényeg, hogy úgy legyél core, hogy közben mégis support vagy.

    Soha ne válassz olyanokat, hogy: Dazzle, Treant, Crystal Maiden, Chen, KotL, IO
    Koordinálatlan pub meccseken ezen hősök mindegyike low-impact.

    A jövőben fogok egy support guide-ot is írni, de a carry guide-om sincs kész egyelőre...

    With bones and spells I come!

Új hozzászólás Aktív témák