Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz Иван #17368 üzenetére

    Régi motorral valahogy sokkal normálisabban működött a hitbox bármilyen interakció során. Egy hősnél még talán nem kattint mellé az ember vagy nagyon nehezen, de ha mondjuk egy rax-al kísérletezel a rax kb 80%-a hitbox, ha a szélére kattintasz de egyértelműen a textúrára, akkor odasétál a tövébe.... Ilyesmivel nem találkoztam az előző motor alatt, de ha belegondol az ember hogy mondjuk pl 120 apm el játszik alaphangon akkor abba ha beesik 1-2 ilyen fail-kattintás amiről azt hiszi az ember hogy megtörtént közbe mégse, az pont elég tud lenni ahhoz hogy menjen a levesbe a fight vagy rosszabb esetben a meccs.

    Engem invoker közben szokott gyengén érinteni a téma, mikor amúgy is über invoke-ol az ember és minden spell a helyén van, de mikor a nagy kapkodás közben kellene egy snap vagy alacrity amihez már rá is kell konkrétan kattintani valakire, na ott szoktak lenni kihagyásai a drága kliensnek...

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák